www.posilovaci-stroje.com www.cornilleau.cz www.cyklo-hracky.cz www.keysfitness.de www.profi-fitness.cz
způsob řazení zboží v seznamu: počet zobrazených položek na straně:
zobrazit zboží pouze od výrobce:
zobrazit stránku se zbožím jako:
Trampolína průměr 140 cm BODYSCULPTURE
SLEVA 50%

Trampolína průměr 140 cm BODYSCULPTURE

Trampolína vhodná pro interiérové použití. více >

1 890 Kč945 Kč
 
Trampolína pro medicine ball JORDAN

Trampolína pro medicine ball JORDAN

Trampolína JORDAN pro medicine bally! Uložíte až 8medicine ballů. více >

11 042 Kč
 
Trampolína FITNESS-MAD

Trampolína FITNESS-MAD

Trampolína FITNESS-MAD o průměru 102 cm je skvělým pomocníkem pro váš kondiční trénink. Cvičení na trampolíně přináší do vašeho tréninku spousty variant koordinačních cviků a cviků na dynamiku. Během samotného cvičení na trampolíně nejsou tolik zatěžovány klouby a pohybový aparát sportovců. Základ trampolíny tvoří 6 stabilních nohou více >

2 890 Kč
 

Využijte nabídky akčních výrobků v této kategorii:

Základní informace

Plánujete koupi zahradní trampolíny?

PROČ PRÁVĚ TRAMPOLÍNU O PRŮMĚRU 4,3 m?
Lze koupit i menší trampolíny, ale doporučujeme rozměr 4,3 m, která je svou velikostí dostačující pro děti malé, odrostlé, ale i dospělé. Navíc dostatečný prostor okolo dětí zamezuje dopadu mimo skákací plochu. Musíte si také uvědomit, že vnitřní prostor ke skákání je menší o ochranné kryty, pružiny – cca o 0,3 m.

NEMŮŽETE SE ROZHODNOUT ZDA TRAMPOLÍNU S ŠESTI NEBO ČTYŘMA NOHAMA?
Pokud jde o stabilitu je u trampolín s 4 nohami stejná jako u trampolín s 6 nohami. Důvodem je, u 4-nohých jsou nohy větší než u 6-ti nohých. Profi trampolíny mají nohy vždy 4. Výhoda 4 nohých trampolín je v tom, že mohou mít ochranou sít s 8 poli, u každé nohy je pak upevněna jedna tyč sítě.

JAKÉ JSOU ROZDÍLY V KVALITĚ SKÁKACÍCH PLOCH?
Doporučujeme jednoznačně materiál PP mesch UV resistant vyrobený v USA. Jedná se o speciální polypropylenovou plachtu s ochranou proti UV záření, která má životnost min. 5 let, při běžném používání je v podstatě nezničitelná.

KOLIK PRUŽIN BY MĚLA KVALITNÍ TRAMPOLÍNA MÍT?
Na trhu se setkáváme s různým počtem pružin trampolín 4,30m a to 78, 84, 88, 96 110- 130 Nejpoužívanější a ověřené jsou trampolíny s počtem pružin 88 nebo 96 pružin nejlépe si na nich zaskáčete .Musí se jednat o kvalitní pružiny nejlépe obloučkové dlouhé cca 18 cm s dobrou povrchovou úpravou. Pozor na laciné trampolíny, které mají nekvalitní pružiny a po

ZAJIŠŤUJE KRYT PRUŽIN DOSTATEČNOU OCHRANU?
K zajištění dostatečné bezpečnosti při skákání je důležité, aby byly pružiny ochranným polštářem zcela zakryty, tak aby děti nezapadly nohou mezi pružiny. Šířka polštáře by měla činit alespoň nejlépe 33 cm.

JAK DLOUHO PŘIBLIŽNĚ VYDRŽÍ OCHRANNÁ SÍŤ?
Vlivem UV záření ochranná síť samozřejmě trpí a časem, zpravidla cca za 2 roky, dochází k rozpadu rukávů ochranné sítě. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny rukávy ochranných sítí a které prodává většína konkurenčních prodejců trampolín je totiž vyroben pouze s PE-polyetylén 130 g/cm2 nemá totiž takovou životnost jako PVC.
Naše trampolíny Německé firmy Heymans mají ochranné sítě z materiálu PVC!

KOLIK TYČÍ U OCHRANNÉ SÍTĚ A PROČ?
V první řadě doporučujeme ochranné sítě, které mají tyče až k zemi ,ochrannou sít venkem a rukávy navlečeny na tyče !! K trampolínám TRIMILIN od Německé firmy Heymans dodáváme ochranné sítě s 8 polí -tyčemi, resp. poli. navíc s novým materiálem. Rukávy ochranné sítě jsou vyrobeny z PVC navíc výška sítě je prodloužena o 20 cm a počet polí je 8. Pod těmito rukávy je taktéž umístěna speciální pěnovka která je schována pod rukávem a slouží při případném nárazu do tyče k jejímu tlumení.

JSOU SCHŮDKY OPRAVDU NEZBYTNÉ?
Trampolíny jsou použitelné i bez schůdků, nicméně vzhledem k tomu, že výška trampolíny je cca 1 m nad zemí, může být vylezení na trampolínu zejména pro malé děti obtížné ne-li zcela nemožné. Doporučujeme proto s trampolínou koupit vždy i originální schůdky.
U trampolín TRIMILIN JSOU SCHŮDKY SOUČÁSTÍ SETU

MOHU SI KOUPIT NÁHRADNÍ DÍL NEBO PŘÍSLUŠENSTVÍ OD JINÉHO DODAVATELE?
Náhradní díly a příslušenství od různých dodavatelů, resp. výrobců nejsou z 99% mezi sebou zaměnitelné. Liší se ve specifických parametrech a detailech, který běžný uživatel nepostřehne. Přestože se např. jedná o stejnou velikost trampolíny 4,3 m ale od dvou různých výrobců, jsou zde rozdíly v roztečích trubek, jejich délce, tloušťce, roztečích otvorů na pružiny, podobně u ochranné sítě se liší šířka jednotlivých polí, výška sítě apod. Je proto nezbytné kupovat vždy náhradní díly jen tam, kde jste koupili originální trampolínu.


JAK SI MŮŽU OVĚŘIT, ŽE SE JEDNÁ O KVALITNÍ A BEZPEČNÉ ZBOŽÍ?
Chtějte vždy vidět certifikát potvrzující, že trampolína prošla certifikací TUV/GS / znak testovaná bezpečnost je vhodná právě pro Vás.

KDE JSOU TRAMPOLÍNY VYRÁBĚNY?
90% trampolín prodávaných v ČR je vyrobena v Číně! Naše trampolíny TRIMILIN jsou vyráběny v Německu. Trampolíny skutečně vyráběné v USA přesahují vždy cenu přes 15000,- z důvodů nákladné dopravy, ale kvalitou patří spolu s německými k té nejlepší koupi na trhu.

JAK DLOUHO TRAMPOLÍNA VYDRŽÍ?
Jak bylo uvedeno v předchozích bodech, některé části trampolíny se časem opotřebují, a to v závislosti na míře používání a kvalitě. Nicméně konstrukce trampolíny je u certifikovaných trampolín téměř nezničitelná.
U trampolín do 7000 Kč s vyrobených v Číně se připravte na všechny problémy a nízkou životnost.

JAKÁ JE DOPORUČENÁ NOSNOST TRAMPOLÍNY?
Certifikována je většinou nosnost, která je výrobcem uváděna jako doporučená, u trampolíny 4.30 m je cca 200 kg

JAK JE ZAJIŠTĚNA DOSTATEČNÁ PEVNOST A ZINKOVÁNÍ KONSTRUKCE TRAMPOLÍNY?
Rámy trampolín a ostatní kovové části se u jednotlivých typů liší tloušťkami trubek a dalším provedením. Námi nabízená TRIMILIN má pro dosažení vyšší bezpečnosti zesílený rám trampolíny, který je doplněn o pojistné šrouby a svary jednotlivých dílů jsou provedeny čistě, aby byla dosažená jejich maximální pevnost. Každá trubka ochranné sítě je k noze trampolíny připevněna 2 svorkami, pro 100% stabilitu.

JAKÝM ZPŮSOBEM JE NUTNÉ TRAMPOLÍNU ZAZIMOVAT?
Trampolína je určena k celoročnímu umístění venku, aniž byste ji museli na zimu schovávat /doporučujeme v oblastech bez sněhu nebo s minimem/. Trampolíně nevadí déšť ani slunce a v zimních měsících /listopad – březen/ stačí, když schováte ochrannou síť a kryt pružin a na konstrukci trampolíny s doskokovou plachtou natáhnete ochrannou plachtu, pozor pouze na konstrukci s doskokovou plachtou bez krytu pružin /jinak plachtu roztrhnete. Pro delší životnost trubek trampolíny ,doporučujeme pouze trubky a pružiny před zazimováním lechce potřít silikonovým olejem.

VELIKOST ZAHRADY MI NEDOVOLUJE POSTAVIT TRAMPOLÍNU NA ROVNÝ PODKLAD. MOHU TRAMPOLÍNU POSTAVIT V NEROVNÉM TERÉNU NEBO VE SVAHU?
Ideální je, aby trampolína stála na rovném, pevném a neklouzavém povrchu. Pokud to však okolnosti nedovolují a sklon pozemku není příliš velký, není cca více jak 20%, lze tuto situaci řešit částečným zapouštěním noh trampolíny do země. Zapuštění by však nemělo být více jak 20-30 cm, a to vždy každou nohu trampolíny ve tvaru W jednou kotvou.
Druhá varianta postavení trampolíny v terénu je následující: nejdříve odhrnout dostatečnou plochu zeminy a vytvořit rovnou plochu cca 6 x 6 m. Vzniklý schod v terénu lze upravit opticky např. skalkou. Na vzniklou rovinu postavíte trampolínu a pro větší stabilitu můžeme zafixovat kotvami.

ZA JAK DLOUHO TRAMPOLÍNU POSTAVÍM?
Průměrně zručný člověk s jedním pomocníkem tuto trampolínu složí do dvou hodin podmínkou je však mít dobré CZ návody ke složení trampolíny. Je velmi důležité si návody přečíst a nastudovat ještě před zahájením sestavování a následným užíváním trampolíny. Obsahují totiž spoustu užitečných rad a pokynů. Předejdete tak možným zraněním a zabezpečíte co největší bezpečnost pro Vaše děti.

MÁM DOST MÍSTA PRO TUTO TRAMPOLÍNU?
Trampolína se sítí má obvod kruhu cca 4.40 m - 1.5 m
 

Informace

Zákaznická podpora:

Po-Pá: 8-17 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-Ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

Reklamace a servis:

Po-Pá: 8-17 hodin

Mobil: +420 724 500 965

Email: servis@domafit.cz


 

V ČR zastupujeme

Vybavili jsme

Denní aktuality

Aktuální kurz EURO: 27,020
Aktuální kurz USD: 24,883

Jak vybírat...

Naše weby

Moderní fysiotrénink

Moderní fysiotrénink

Tuto cennou knihu u nás získáte jejím přímým nákupem za výhodnou cenu 290 kč nebo při nákupu každého posilovacího stroje v hodnotě 15.000 Kč a více!

Napsali o nás

Česká firma je oficiální distributor stolů pro stolní tenis na mistrovství

idnes.cz

TOP PRODUKT BŘEZEN 2017!

TOP PRODUKT BŘEZEN 2017!

POWER RACK BARBARIAN
AKCE 15.832 Kč!

• Doprava zdarma!
• Montáž zdarma!
• Nosnost 400 kg
• Hrazda a dipy v ceně
• Nastavitelné zábrany

Showroom Praha 250m²

Showroom Praha 250m²

Před zakoupením neváhejte navštívit naši firemní prodejnu a přijďte si zboží vyzkoušet! Srdečně Vás zveme! Váš DOMAFIT TEAM!

.::SIX PAK TRAINER::.

.::SIX PAK TRAINER::.

MULTIFUNKČNÍ TRENAŽÉR VHODNÝ KE GOLFOVÉMU KONDIČNÍMU TRÉNINKU!

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Pro více informací klikněte ZDE.
***********************
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

Rychlá splátka!!

Rychlá splátka!!

EUROLEASING

Rychlé a výhodné splácení úvěru s Euroleasingem. Zboží můžete splatit již do 3 měsíců!

Zde naleznete KALKULAČKU PRO VÝPOČET EUROLEASINGU


TOPlist
Ověřeno zákazníky
Způsob dopravy
Způsob platby
Sleva, odkazy
Certifikace APEK
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright © DOMAFIT FITNESS s.r.o. 2001 - 2017 [v.1.66 - 27.2.2017] - Mapa webu - PR články