www.posilovaci-stroje.com www.cornilleau.cz www.puky.cz www.keysfitness.de www.fitbau.cz
Běžecký pás TZ-7000
Běžecký pás TZ-7000
výrobce: TZ FITNESS
kód zboží: TZ-7000B
dodací lhůta: Ihned
Vaše cena
79 990 Kč
ks
Bez DPH:  66 107 Kč / 2 568 .78 €
S DPH: 79 990 Kč / 3 108 .22 €
Charakteristika výrobkuGarance
Běžecký trenažér TZ-7000 se od ostatních běžeckých pásů odlišuje především svým designem a širokým spektrem možností tréninků. V běžném provozu je poháněn motorem o síle 3HP, ale jeho maximální možný výkon dosahuje až 7HP! Síla motoru je to, co posunuje TZ-7000 napřed oproti jiným běžeckým trenažérům. K dispozici máte několik různých programů a každý je odlišný, aby si každý uživatel vybral to, co upřednostňuje.

Pokud nechcete nastavovat žádné data a rovnou začít s trénováním, bude pro Vás manuální trénink ten pravý. V jeho průběhu si můžete nastavovat rychlost a náklon podle potřeby a svůj postup (profil trati) stále uvidíte na konzoli trenažéru. Abyste stále byli v obraze, nejdůležitější hodnoty vždy najdete zobrazené na displayi trenažéru. Nepřetržitě zobrazené hodnoty jsou - spálené kalorie, zdolaná vzdálenost a čas tréninku.

V horní části displaye navíc uvidíte Vaši tepovou frekvenci. Tu si můžete změřit dvěma způsoby, a to pomocí integrovaných senzorů v madlech nebo pomocí hrudního pásu (není součástí balení). Hodnota tepové frekvence nemusí být viditelná ihned, proto počkejte několik vteřin než se výpočet ustálí.

Programy:

Timegoal - patří do skupiny tréninků, ve kterých si nastavíte cílovou hodnotu z jedné ze tří základních měřených hodnot tréninku.
Jednoduše řečeno - nastavíte si pouze čas a můžete běžet
Distance goal - stejně jako u předchozího tréninku, nastavíte si požadovanou vzdálenost tréninku a trénink začíná.
Calories goal - uzavírá tuto skupinu tréninků. V tomto případě nastavíte požadovanou hodnotu spálených kalorií během tréninku a ten končí až po splnění nastavené hodnoty.
Alpine pass - jak název napovídá, budete vystaveni vysokému převýšení, které kopíruje výstup v horách.
5K Loop/ 10K Loop - tyto tréninky budou ukazovat Vaši pozici na okruhu, který se nachází v prostření části displaye. První trénink má vzdálenost 5km, druhý 10km
Forest walk - trénink patří k těm nejlehčím. Kopíruje chůzi (běh) v lese s malými převýšeními.
Trail Brazer - v tomto tréninku budete vystaveni dvěma vysokým kopcům s dlouhým stoupáním.
Random Hill - kopíruje kopcovitou krajinu.

Po obou stranách konzole se nacházejí odkládací prostory na Vaše příslušenství, např. mobilní telefon nebo přehrávač médií, prostor pro láhev má svou pozici zvlášť. Pro maximální komfort při tréninku budete moct využít dvoustupňový větrák.

Abyste již nemuseli dlouze nastavovat požadovanou hodnotu náklonu a rychlosti, můžete využít možnost nastavení obou těchto hodnot pomocí numerické klávesnice. Jednoduše nastavíte hodnotu, kterou chcete a potvrdíte. Pás ihned začne přidávat/ubírat náklon/rychlost.

Kromě výše uvedených předností Vás trenažér určitě zaujme i obrovskou běžeckou deskou o rozměrech 160 x 60cm, která je běžná pro běžecké pásy pro komerční použití. Podobně je to i s nosností trenažéru, která činí 180kg. Maximální rychlost a náklon pásu je totožný, a to 20km/h a 20°. Rychlost můžete nastavovat po stoupání 0,1km/h, náklon po 1°.

Technická dataKde vyzkoušet

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a SR

Délka: 230 cm
Šířka: 130 cm
Výška: 185 cm
Váha: 275 kg
Nosnost: 180 kg
Přepravní kolečka: Ano
Napájení - el. přípojka trafo 230V/50Hz: Ne
Napájení - el.přípojka 230V/50Hz: Ano
Programy: Ano
Programy HRT: Ne
Programy - vlastní nastavení: 8
Podsvícení displeje: Ne
Měření pulsu v madlech: Ano
Ukazatel výkonu ve wattech: Ne
Držák na lahev: Ano
Výkon motoru: 7 PS
Rozměr čisté běžecké plochy: 160x60 cm
Náklon: 20 °
Rychlost: 20 km/h
Kompatibilní s měřiči pulsu POLAR: Ano
Text 1: USB - ANO
Text 2: WIFI - ANO

 

Základní informace

Běžecké trenažéry slouží pro pravidelný a správně dávkovaný vytrvalostní trénink. Běžecký pás patří k dražším tréninkovým zařízením, které také zabírá v domácnosti více místa, než např.rotoped, ale pravidelný trénink na běžeckém pásu má pozitivní vliv na krevní tlak a snižuje klidový i zátěžový puls. Chůze a běh patří k nejpřirozenějším pohybům těla a proto také tělo vnímá tento trénink jako přirozenou součást života. Běh na běžeckém pásu optimálně zatěžuje srdce, zvyšuje vitální kapacitu plic a podporuje spalování tuků. Tréninkem bojujete proti nadváze, která má za následek mnoho dalších nemocí. Trenažery jsou vybaveny různými typy tréninkových počítačů, které zobrazují jak aktuálně naměřená tréninková data, tak jsou vybaveny motivačními programy pro zvyšování fyzické kondice. Ostatní podrobnosti se dozvíte již u jednotlivých typů trenažerů.

Další informace

Běžecký trenažér nebo-li běhací pás


Běžecké pásy dodáváme od známých evropských a amerických výrobců. Běžecké trenažéry dodáváme od značek REEBOK, HORIZONFITNESS, VISIONFITNESS a LIFESPAN. Zejména běžecké trenažéry VISIONFITNESS by měly uspokojit i nejnáročnější zákazníky. Obdržíte tak od nás vybavení srovnatelné s tím, které se nejvíce prodává v západní Evropě. Se správným výběrem zařízení a Vašimi specifickými požadavky Vám telefonicky i osobně pomohou školení prodavači naší firmy, poradí Vám se zahájením tréninku a zodpoví všechny Vaše dotazy.


To, co někteří prodejci prezentují jako nadstandardní službu, je u nás zcela samozřejmé: dovoz a montáž vyškoleným odborníkem. Případný servis provádíme u Vás doma na Vaše telefonické zavolání, stačí jen zvednout telefon a zavolat servisního technika.

 

Informace

Zákaznická podpora:

Po-Pá: 8-17 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-Ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

Reklamace a servis:

Email: servis@domafit.cz

Po-Pá: 8-17 hodin

Miroslav Bolen

Mobil: +420 724 500 965

E-mail: miroslav.bolen@domafit.cz


 

V ČR zastupujeme

Vybavili jsme

Denní aktuality

Aktuální kurz EURO: 25,735
Aktuální kurz USD: 23,236

Jak vybírat...

Naše weby

Moderní fysiotrénink

Moderní fysiotrénink

Tuto cennou knihu u nás získáte jejím přímým nákupem za výhodnou cenu 290 kč nebo při nákupu každého posilovacího stroje v hodnotě 15.000 Kč a více!

Napsali o nás

Česká firma je oficiální distributor stolů pro stolní tenis na mistrovství

idnes.cz

TOP ÚNOR 2019!

TOP ÚNOR 2019!

POWER RACK BARBARIAN
AKCE 15.832 Kč!

• Doprava zdarma!
• Montáž zdarma!
• Nosnost 400 kg
• Hrazda a dipy v ceně
• Nastavitelné zábrany

.::SIX PAK TRAINER::.

.::SIX PAK TRAINER::.

MULTIFUNKČNÍ TRENAŽÉR VHODNÝ KE GOLFOVÉMU KONDIČNÍMU TRÉNINKU!

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Pro více informací klikněte ZDE.
***********************
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

Rychlá splátka!!

Rychlá splátka!!

EUROLEASING

Rychlé a výhodné splácení úvěru s Euroleasingem. Zboží můžete splatit již do 3 měsíců!

Zde naleznete KALKULAČKU PRO VÝPOČET EUROLEASINGU


TOPlist
Ověřeno zákazníky
Způsob dopravy
Způsob platby
Sleva, odkazy
Certifikace APEK
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright © DOMAFIT FITNESS s.r.o. 2001 - 2017 - Mapa webu - PR články