www.posilovaci-stroje.com www.cornilleau.cz www.puky.cz www.keysfitness.de www.fitbau.cz
Běžecký trenažér LifeSpan TR3000i
Běžecký trenažér LifeSpan TR3000i
výrobce: LIFESPAN
kód zboží: TR3000i
dodací lhůta: Ihned
Vaše cena
44 991 Kč
ks
Cena Eur:  1 756 .77 €
Bez DPH:  41 314 Kč / 1 613 .20 €
S DPH: 49 990 Kč / 1 951 .97 €
Ušetříte: 4 999 Kč / 195 .20 €
Charakteristika výrobkuKatalogy zbožíGarance
Domácí běžecký pás Treadmill TR3000i od americké společnosti LifeSpan překvapí kvalitou svého zpracování i svým výkonem. TR3000i je vhodný pro sportovce do hmotnosti 150 kg, kterým nabídne běžeckou plochu 142 x 50 cm. O bezproblémový provoz se stará motor s výkonem 2,75 HP, který umožňuje trénink i při nižších otáčkách. Minimální rychlost lze zvolit od 0,8 km/h, maximum je pak 18 km/h. Běžecký trenažér umožňuje náklon až 15°. Díky těmto vlastnostem je trenažér vhodný i pro začínající sportovce nebo lidi, kteří se zotavují a jejich hybnost není stoprocentní.

TR 3000i nabízí moderní konzoli, která je vybavena velkým LCD displejem. Computer je designován tak, aby byl maximálně přehledný a jednoduchý při ovládání a vy tak díky němu viděli okamžitě své výsledky. Pro optimální cardio cvičení si můžete vybrat jeden ze 17 přednastavených tréninkový programů nebo si případně zvolíte tréninkový plán dle své úvahy. V nabídce naleznete konkrétně 5 programů, které cílí na spalování tuků, 5 cardio programů vhodných pro údržbu kondice a 7 programů, které pomáhají posilovat problematické partie (především stehenní svaly a hýždě). Navíc je zde možnost vytvořit si 2 vlastní programy na základě Vašich potřeb. Do konzole můžete připojit LifeSpan USB, do kterého sbíráte data z vašich tréninků. Ty poté můžete nahrát do vašeho osobního PC a zde kontrolovat průběh Vašich tréninků a přizpůsobovat tak cvičení Vašim potřebám.

Jak už jsme zmínili na začátku, tento cardio trenažér je vybaven motorem o síle 2,75 HP, který v tahu dokáže utáhnout i 360 kg. Motor tak poskytuje více než dostatečný točivý moment i při nízkých otáčkách. Pás je proto velmi vhodný pro robustní sportovce, kteří jej užijí pro rychlou chůzi, nikoliv přímo pro běh. Běžecká plocha pásu nabízí komfortní rozměry 142 x 50 cm, tedy opět dostatečný prostor pro všechny uživatele.

KLÍČOVÉ CHARAKTERISTICKÉ VLASTNOSTI TR3000i:
Prestižní americká značka LifeSpan
ZÁRUKA 10 LET na motor a konstrukci
Robustní konstrukce připravená i pro váhově náročnější sportovce do 150 kg
Silný a výkonný motor se silou v tahu až 360 kg
LCD displej
Přehledný displej zobrazuje v jeden okamžik : program, čas, tepovou frekvenci, rychlost, náklon, vzdálenost, kalorie a další
17 volitelných programů + možnost 2 vlastních programů a Quick Start
USB port pro propojením s vaším mobilním zařízením pro ukládání dat, nebo případné dobíjení Vašeho zařízení
Trenažér lze sklopit
Splňuje certifikaci bezpečnosti EN957 and UL Certified
Bluetooth console v ceně
Fenolická běžecká deska o šíři 2 cm, dva centrované válce
Hliníkové bočnice

Technická dataAlternativní produktyKde vyzkoušet
Nejvýkonnější a nejspolehlivější motor na trhu : Běžecký trenažér LifeSpan má pod kapotou výkonný motor o síle 2,75 HP, takto silné motory se obvykle instalují do trenažerů, které jsou instalovány do komerčních posiloven. Kombinace silného motoru s rozmezím rychlostí 0,8-18 km/h a možnost náklonu trenažéru až do úhlu až 15° dává tomuto trenažéru unikátní vlastnosti. Kvalita motoru je vždy jedním ze základních stavebních kamenů u všech běžeckých pásů. Trenažery LifeSpan představují to nejlepší, co lze na trhu nalézt.

Absolutní komfort bez kompromisů : Kvalitní trénink na běžeckém pásu potřebuje v základu dvě věci. V první řadě je to dostatečná běžecká plocha, která vám dá prostor a jistotu během tréninku. LifeSpan nabízí dopadovou plochu o rozměrech 142 x 50 cm. Druhou podmínkou pro dobrý trénink je kvalitní odlehčení při dopadu chodidla. Běžecký trenažér LifeSpan je vybaven kvalitním celoocelovým rámem který drží obvod běžecké plochy a umožňuje 8 tlumičům absorpci nárazů. Takto trenažér šetří váš pohybový aparát a minimalizuje tlak, který při dopadu chodidla namáhá klouby.

Veškeré výsledky v mobilní aplikaci : Patříte mezi ty sportovce, kteří mají rádi průběh svých tréninků pod kontrolou? Baví vás si analyzovat data ze cvičení nebo se jenom hecujete mezi přáteli? Cardio trenažéry LifeSpan lze synchronizovat s vaším mobilním zařízením. Ať už používáte produkty Apple nebo vaše zařízení patří do rodiny Android, není nic snazšího, než si stáhnout aplikaci Active Trac.Jednoduše pak synchronizujete data se svým běžeckým pásem. Díky aplikaci můžete porovnávat data z tréninků a zaměřit se tak na dosažení lepších výsledků. Pro synchronizaci je nutné pořídit LifeSpan Bluetooth adapter.

Lifespan šetří prostorem : Obecně vzato, u běhátek je často problém s prostorem. V okamžiku, kdy na trenažéru necvičíte, prostor můžete využít pro jiné účely. LifeSpan tento problém řeší díky sklopnému mechanismu. Patentovaný hydraulický mechanismus zajistí, že složení i rozložení běžeckého trenažéru bude jednoduché a bezpečné. Zvládnete to jednou rukou, pak už jen stačí trenažér přemístit na stranu a plocha se vám otevře pro nové možnosti.

Délka: 180 cm
Šířka: 83 cm
Výška: 143 cm
Váha: 103 kg
Nosnost: 150 kg
Přepravní kolečka: Ano
Napájení - el.přípojka 230V/50Hz: Ano
Programy: Ano
Programy HRT: Ano
Programy - vlastní nastavení: Ano
Podsvícení displeje: Ano
Měření pulsu v madlech: Ano
Ukazatel výkonu ve wattech: Ano
Držák na lahev: Ano
Výkon motoru: 2,75 PS
Rozměr čisté běžecké plochy: 142 x 50 cm
Rozměr po sklopení D x Š x V: 107x83x143 cm
Náklon: 0-15 °
Rychlost: 0,8-18 km/h
Kompatibilní s měřiči pulsu POLAR: Ano

 

Základní informace

Běžecké trenažéry slouží pro pravidelný a správně dávkovaný vytrvalostní trénink. Běžecký pás patří k dražším tréninkovým zařízením, které také zabírá v domácnosti více místa, než např.rotoped, ale pravidelný trénink na běžeckém pásu má pozitivní vliv na krevní tlak a snižuje klidový i zátěžový puls. Chůze a běh patří k nejpřirozenějším pohybům těla a proto také tělo vnímá tento trénink jako přirozenou součást života. Běh na běžeckém pásu optimálně zatěžuje srdce, zvyšuje vitální kapacitu plic a podporuje spalování tuků. Tréninkem bojujete proti nadváze, která má za následek mnoho dalších nemocí. Trenažery jsou vybaveny různými typy tréninkových počítačů, které zobrazují jak aktuálně naměřená tréninková data, tak jsou vybaveny motivačními programy pro zvyšování fyzické kondice. Ostatní podrobnosti se dozvíte již u jednotlivých typů trenažerů.

Další informace

Běžecký trenažér nebo-li běhací pás


Běžecké pásy dodáváme od známých evropských a amerických výrobců. Běžecké trenažéry dodáváme od značek REEBOK, HORIZONFITNESS, VISIONFITNESS a LIFESPAN. Zejména běžecké trenažéry VISIONFITNESS by měly uspokojit i nejnáročnější zákazníky. Obdržíte tak od nás vybavení srovnatelné s tím, které se nejvíce prodává v západní Evropě. Se správným výběrem zařízení a Vašimi specifickými požadavky Vám telefonicky i osobně pomohou školení prodavači naší firmy, poradí Vám se zahájením tréninku a zodpoví všechny Vaše dotazy.


To, co někteří prodejci prezentují jako nadstandardní službu, je u nás zcela samozřejmé: dovoz a montáž vyškoleným odborníkem. Případný servis provádíme u Vás doma na Vaše telefonické zavolání, stačí jen zvednout telefon a zavolat servisního technika.

LifeSpan

LifeSpanSpolečnost LifeSpan byla založena v roce 2001 s cílem vytvořit optimální fitness produkty pro sportovce nad 55 let, kteří potřebují trochu pozměněný přístup k cvičení, než je tomu u střední a mladší generace sportovců. Značka LifeSpan je celosvětově uznávána pro své designově a především funkčně odladěné posilovací trenažéry vhodné pro domácí použití, použití v rehabilitačních centrech a v komerčních posilovnách. Společnost dlouhodobě spolupracuje se skupinou Fitness Forever, která je designovou špičkou v navrhování fitness kardio trenažerů pro seniory. Díky partnerství s Fitness Forever je firma kompetentní v rozvoji tohoto odvětví fitness. Na svých produktech spolupracuje s rehabilitačními centry, kde získává podměty přímo od uživatelů a lékařů.
 

Informace

Zákaznická podpora:

Po-Pá: 8-17 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-Ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

Reklamace a servis:

Email: servis@domafit.cz

Po-Pá: 8-17 hodin

Miroslav Bolen

Mobil: +420 724 500 965

E-mail: miroslav.bolen@domafit.cz


 

V ČR zastupujeme

Vybavili jsme

Denní aktuality

Aktuální kurz EURO: 25,610
Aktuální kurz USD: 22,797

Jak vybírat...

Naše weby

Moderní fysiotrénink

Moderní fysiotrénink

Tuto cennou knihu u nás získáte jejím přímým nákupem za výhodnou cenu 290 kč nebo při nákupu každého posilovacího stroje v hodnotě 15.000 Kč a více!

Napsali o nás

Česká firma je oficiální distributor stolů pro stolní tenis na mistrovství

idnes.cz

TOP ÚNOR 2019!

TOP ÚNOR 2019!

POWER RACK BARBARIAN
AKCE 15.832 Kč!

• Doprava zdarma!
• Montáž zdarma!
• Nosnost 400 kg
• Hrazda a dipy v ceně
• Nastavitelné zábrany

.::SIX PAK TRAINER::.

.::SIX PAK TRAINER::.

MULTIFUNKČNÍ TRENAŽÉR VHODNÝ KE GOLFOVÉMU KONDIČNÍMU TRÉNINKU!

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Pro více informací klikněte ZDE.
***********************
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

Rychlá splátka!!

Rychlá splátka!!

EUROLEASING

Rychlé a výhodné splácení úvěru s Euroleasingem. Zboží můžete splatit již do 3 měsíců!

Zde naleznete KALKULAČKU PRO VÝPOČET EUROLEASINGU


TOPlist
Ověřeno zákazníky
Způsob dopravy
Způsob platby
Sleva, odkazy
Certifikace APEK
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright © DOMAFIT FITNESS s.r.o. 2001 - 2017 - Mapa webu - PR články