www.posilovaci-stroje.com www.cornilleau.cz www.cyklo-hracky.cz www.keysfitness.de www.profi-fitness.cz
Crossový trenažér CYBEX SPARC
Crossový trenažér CYBEX SPARC
výrobce: CYBEX
kód zboží: 50A1
dodací lhůta: Ihned
Vaše cena
121 505 Kč
ks
Bez DPH:  100 417 Kč / 3 950 .33 €
S DPH: 121 505 Kč / 4 779 .90 €
Charakteristika výrobkuKatalogy zbožíGarance
Crossový trenažér CYBEX SPARC je tu pro váš crossfitový trénink. Tento unikátní cardio trenažer nabídne vašim klientům komplexní trénink. Trenažér je vhodný pro intervalové tréninky během kterých sportovci současně posilují svaly na horní i spodní polovině těla. Efektivně spalují tuky na nepříjemných místech jakými může být například hýžďové svalstvo - na stroji tak klient učinně tvaruje postavu. Trénink na SPARCu zároveň posiluje cardio-vaskulární systém, díky čemuž se zvyšuje výdrž a vytrvalost sportovce. Cvičení tak pro každého přináší skvělý poměr mezi vynaloženým časem, úsilím a výsledky.

Důležitým aspektem hovořícím pro výběr crossového trenažéru CYBEX SPARC je i fakt, že výhledově bude právě tento typ trenažerů trendem. Ve světě fitness patří společnost CYBEX dlouhodobě mezi absolutní špičku v inovacích. Díky tomu profesionální sportovní kluby, americké vysoké školy a dokonce i armáda odebírají trenažery i posilovací stroje této společnosti. Cardio trenažér SPARC vyvinula společnost Cybex na základě zpětné vazby od svých partnerů. Za zmínku stojí i fakt, že podle ACSM a jejich globální studie jdou trendy pro rok 2015-20 cestou intervalových tréninků. Zájem o tento typ tělesné přípravy raketově stoupá na popularitě a to povede i k dlouhodobé poptávce ze strany klientů. Když se na trend intervalových trénink a crossfitu připravíte, máte šanci oslovit spoustu sportovců získat si tak loajální klientelu.

Ptáte se, co odlišuje CYBEX SPARC od ostatních crossových trenažerů? Na první pohled je zde evidentní osobitý design. Ve většině společností se pod pojmem „design“ schovává představa o barvě stroje a jeho oplastování, v Cybexu na to koukají jinak. Nejde o vzhled, ale o funkci, už první kontakt se stojem vás přesvědčí. Když k trenažeru přistoupíte, okamžitě víte co máte dělat, neskutečně jednoduché ovládání umožní vašim klientům okamžitě začít trénink. Nemusí nic nastavovat, prostě jenom začnou trénovat. SPARC trainer je navržen biomechanicky tak, aby byl maximálně ohleduplný ke kloubům a respektoval pohybový aparát sportovce. Zvláště šetrný je ke kolenům, což oceňují především profesionální sportovci. Na trenažeru CYBEX SPARC může trénovat úplný začátečník, stejně jako profesionální hvězda amerického fotbalu.

Unikátnost trenažeru spočívá v tom, že zátěžový odpor vzniká na bází odporu vzduchu. Toto řešení je až překvapivě tiché a elegantní. Díky tomu trenažér plynule reaguje na výkon sportovce. Trenažér nemusí být připojen do elektrické sítě, můžete jej o to snáze umístit do vaší posilovny. SPARC nabízí 2 režimy provozu. Kruhový mód pro rychlý pohyb, vysoký intervalový výkon trvající maximálně minutu. Případně Intervalový mód, který počítá s delší dobou cvičení a nižší mírou intenzity pro trénink výdrže. Ruční nastavení náklonu umožňuje tři úrovně.

Technická dataVideoKde vyzkoušet
Crossový trenažer SPARC pro intervalové tréninky
Cardio trenažér vhodný pro cross-fit
Sportovec zároveň spaluje tuky, posiluje svaly, oběhovou soustavu, zvyšuje výdrž a vytrvalost
Odpor na bází vzduchového odporového bubnu
Pevná a stabilní konstrukce
Funkční design nepotřebuje elektrický proud
Pokročilá biomechanika pro přirozený pohyb během cičení
Dokonale plynulý pohyb vůči odporu
Jednoduché ovládání pro okamžitý trénink
3 úrovně náklonu - 0%, 6% a 12%
10 Úrovní odporu v intervalu 0-1000 watů (cca po 100 waech)
Náklon zintenzivňuje odpor o dalších 0-400 watů

Splňuje normy:
ETL UL1647
ASTM
EN 957
CSA
FCC Class B
CE Low
Voltage, EMC and RoHS Directives

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a SR

Délka: 180 cm
Šířka: 88 cm
Výška: 154 cm
Váha: 129 kg
Nosnost: 180 kg
Přepravní kolečka: Ano
Stupně zátěže: 10
Náklon: 0,6-12 °
Délka kroku: 61 cm

 

Základní informace

Obloukový trenažér CYBEX TOTAL BODY TRAINER

Crossový trenažér CYBEX


CYBEX dal světu "obloukový trenažér". Obecně je zařazen v kategorii crossových trenažerů, ale ARC TOTAL BODY TRAINERjsou tři stroje v jednom. Uživatel může spalovat tuky, budovat sílu nebo vytrvalost. Podle nastavení úrovně náklonu bubnu se setrvačníkem se mění typ pohybu. Nízká úroveň náklonu navozuje pohyb jako při běžeckém lyžování. Střední úroveň náklonu odpovídá pohybu jako na klasickém crossovém trenažéru a při navolení vysoké úrovně náklonu dochází k pohybu jako na stepperu. Trenažéry TOTAL BODY ARC TRAINER jsou trenažéry, na kterých spálíte nejvíce kalorií ve stejném časovém úseku, jako na konkurenčních strojích. Proto jsou mezi provozovateli klubů nejžádanějším CYBEX artiklem.

Další informace

CYBEX - Crossový trenažérCrossový trenažér CYBEX přináší opět mnoho inovací v oboru cardio fitness. Když CYBEX poprvé představil obloukový ARC Total Body Trainer, nevzbudilo ta až takový rozruch, na první pohled nabízí opět eliptický pohyb. Společnost CYBEX se vydala ale jinou cestou - eliptické trenažery nenabízí úplně přirozený pohyb pro pohybový aparát, může tak zatěžovat kolena. Cybex ARC Trainer rozhodně NENÍ eliptický. Trenažér nenapodobuje ani steppery, které mají pohyb podobný lezení, který je také úplně jiný, než u oblouku.

ARC Trainer jde vlastní cestou. Je naprosto jedinečný a jedinečný je i jeho výkon! Tento trenažér je výjimečný ve svém zpracování. Do tréninku zapojujete celé tělo, ne jenom spodní část. Díky možnostem nastavení sklonu obloukového trenažéru, přinášíme opravdu nový pohled na cardio trénink. Když říkáme "LEPŠÍ VÝSLEDKY ZA MÉNĚ ČASU", myslíme to vážně. Cybex ARC Trainer má při spalování a budování svalové hmoty mnohem lepší výsledky, nežli steppery, eliptické a crossové trenažéry, rotopedy, nebo běhátka. Klíč je v tom, že zde mnohem více zabírají během tréninku ty správné svaly - čtyřhlavý a glutes. Ty si berou z těla mnoho energie při spalování. Do hry ale dostanete svaly na rukách, prsní svaly, svaly břicha a zad. Výhodou číslo dva je šetrnost ke kloubnímu aparátu. ARC Trainery díky své koncepci významně méně zatěžují kolena, kotníky i kyčle, proto jsou tyto trenažery vhodné pro objemnější sportovce.

Nejen uživatelé mají rádi CYBEX obloukový ARC Trainer. Tento kardio trenažér je stejně tak oblíbený i u majitelů klubů. Jeho nákupem získáte tří kardiotrenažery v jednom stroji. Ušetří tak Váš prostor a rovněž rozpočet. CYBEX obloukový ARC Trainer je také populární ve zdravotnictví, CYBEX nyní produkuje menší verzi crossového trenažeru pro hotely a welness kluby. Nedávno dokonce díky veliké popularitě vznikla verze i pro domácí posilovny. Všechny nabízejí stejnou kvalitu a trvanlivost, to je o produktech CYBEX ostatně známé. Chcete-li se dozvědět více o obloukových trenažérech CYBEX ARC Trainer, prohlédněte si produkty v naší nabídce.

Váš Domafit Team!

CYBEX

CYBEXSpolečnost CYBEX byla založena v roce 1960. Sídlila v Ronkonkomě, ve státě New York a vyráběla isokinetické rehabilitační zařízení. Později se společnost CYBEX spojila se společností Lumex (distributor zdravotního materiálu) a pokračovala ve výrobě isokinetických rehabilitačních zařízení. V roce 1983 koupil CYBEX společnost Lumex Eagle Performance Systems (výrobce posilovacích strojů, se sídlem v Owatonna, Minnesota) a tím se firma CYBEX etablovala do skupiny výrobců posilovacích strojů pro sportovní kluby. Díky svým produktům, mezi které patří: ARC Total Body Trainer – revoluční crossový trenažér, řada posilovacích strojů EAGLE – Premier Line a v neposlední řadě velmi úspěšný běžecký pás typ LEGACY T751, se firma CYBEX řadí mezi nejúspěšnější výrobce v oblasti fitness produktů. CYBEX se nadále snaží přinášet inovativní produkty a nová řešení. Investuje do vývoje v oblasti biomechaniky, kde těží ze svých zkušeností z oblasti výroby rehabilitačních posilovacích strojů. Firma CYBEX nabízí ve svém sortimentu více jak 175 samostatných posilovacích stanovišť a má své distributory v 87 zemích po celém světě.
více >
 

Informace

Zákaznická podpora:

Po-Pá: 8-17 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-Ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

Reklamace a servis:

Email: servis@domafit.cz

Po-Pá: 8-17 hodin

Miroslav Bolen

Mobil: +420 724 500 965

E-mail: miroslav.bolen@domafit.cz

Vladimír Kodet

Mobil: +420 724 350 142

E-mail: vladimir.kodet@domafit.cz


 

V ČR zastupujeme

Vybavili jsme

Denní aktuality

Aktuální kurz EURO: 25,420
Aktuální kurz USD: 20,689

Jak vybírat...

Naše weby

Moderní fysiotrénink

Moderní fysiotrénink

Tuto cennou knihu u nás získáte jejím přímým nákupem za výhodnou cenu 290 kč nebo při nákupu každého posilovacího stroje v hodnotě 15.000 Kč a více!

Napsali o nás

Česká firma je oficiální distributor stolů pro stolní tenis na mistrovství

idnes.cz

TOP BŘEZEN 2018!

TOP BŘEZEN 2018!

POWER RACK BARBARIAN
AKCE 15.832 Kč!

• Doprava zdarma!
• Montáž zdarma!
• Nosnost 400 kg
• Hrazda a dipy v ceně
• Nastavitelné zábrany

Showroom Praha 250m²

Showroom Praha 250m²

Před zakoupením neváhejte navštívit naši firemní prodejnu a přijďte si zboží vyzkoušet! Srdečně Vás zveme! Váš DOMAFIT TEAM!

.::SIX PAK TRAINER::.

.::SIX PAK TRAINER::.

MULTIFUNKČNÍ TRENAŽÉR VHODNÝ KE GOLFOVÉMU KONDIČNÍMU TRÉNINKU!

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Pro více informací klikněte ZDE.
***********************
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

Rychlá splátka!!

Rychlá splátka!!

EUROLEASING

Rychlé a výhodné splácení úvěru s Euroleasingem. Zboží můžete splatit již do 3 měsíců!

Zde naleznete KALKULAČKU PRO VÝPOČET EUROLEASINGU


TOPlist
Ověřeno zákazníky
Způsob dopravy
Způsob platby
Sleva, odkazy
Certifikace APEK
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright © DOMAFIT FITNESS s.r.o. 2001 - 2017 - Mapa webu - PR články