www.posilovaci-stroje.com www.cornilleau.cz www.puky.cz www.keysfitness.de www.fitbau.cz
Crossový trenažér LifeSpan E2i s náklonem
Crossový trenažér LifeSpan E2i s náklonem
výrobce: LIFESPAN
kód zboží: E2i
dodací lhůta: Ihned
Vaše cena
29 592 Kč
ks
Cena Eur:  1 144 .98 €
Bez DPH:  30 570 Kč / 1 182 .83 €
S DPH: 36 990 Kč / 1 431 .22 €
Ušetříte: 7 398 Kč / 286 .24 €
Charakteristika výrobkuKatalogy zbožíGarance
SLEVA 20% NA 4 KS!! ZBOŽÍ JE VYBALENO, BYLO POUŽITO 3 DNY PRO NATÁČENÍ REKLAMY!! DOVOZ I INSTALACE ZDARMA!

Crossový trenažér LifeSpan E2i je to pravé pro váš domácí cardio trénink. Trenažér má velice stabilní konstrukci, která umožňuje použití stroje i robustnějšími sportovci do hmotnosti 150 kg. Samozřejmostí trenažéru je podsvícený display s 15,2 cm úhlopříčkou. Ten přehledně zobrazí veškeré průběžné výsledky. Pokud máte zájem, snadno jej můžete synchronizovat přes bluetooth s Vaším smartphonem a průběžně si tak zaznamenávat výsledky svých tréninků.

Tento domácí cardio trenažér vás příjemně překvapí svými vlastnostmi. Trenažer nabízí 20 úrovní odporu, které jsou generovány na bázi indukčního 11,3 kg setrvačníku. Velkou konkurenční výhodou je druhá možnost regulace zátěže i samotného způsobu tréninku. Crossový trenažér LifeSpan E2i dokáže měnit náklon samotné elipsy. Díky dalším 20 úrovním náklonu získáváte ohromnou variabilitu co do možnosti zvolit si optimálně zátěž. Navíc si můžete lépe volit mezi klasickým cardio tréninkem, nebo případným intervalovým tréninkem.

Snímače tepové frekvence jsou zabudované do madel cardio trenažéru. Jsou citlivé, dobře čtou kontakt ruky a pomáhají přesněji vyhodnocovat průběh tréninku. Během cvičení můžete pozorovat podsvícený display. Ten průběžně zobrazuje dosažené hodnoty - čas, rychlost, spálené kalorie, úroveň odporu a náklonu stroje, tepovou frekvenci, vynaloženou energii ve wattech, počet otáček za minutu a samozřejmě odhad spálených kalorií za hodinu.

Trénink můžete vést dle svého, LifeSpan E2i samozřejmě nabízí volný režim, kdy pouze naskočíte a začnete trénink bez zvoleného programu. Trenažér však nabízí i 19 přednastavených programů. Konkrétně tu máme 2 programy pro dosažení cílené tepové frekvence vhodné pro efektivní trénink a posilování srdce. Dále máte k dispozici 5 programů zaměřených na spalování tuků, 7 variant tréninku pro budování svalů a tvarování postavy. Dalších 5 programů cílí na kondiční cvičení a na závěr máte možnost si 2 programy definovat dle vlastní potřeby.

Možná si říkáte, proč je těch programů tolik? Pokud to myslíte s tréninkem vážně, musíte cvičit pravidelně. Pokud budete stále cvičit stejně, tělo si na zátěž zvykne a přizpůsobí se jí. Programy vám otevírají možnosti, jak zpestřit svůj trénink sobě i svému tělu. Vedou vás ke smysluplnému cvičení a zároveň díky tomu, že jich střídáte větší množství, cvičíte opravdu efektivněji. Protože tělo překonává stále nové výzvy a víc se vydá.

LifeSpan E2i cross trainer nabízí podporu pro bluetooth, pokud si chcete porovnávat své výsledky, nebo podrobněji sledovat svůj posun ve fyzičce - není nic snadnějšího. Přijímač podporuje Active Trac, který bezdrátově zachycuje průběh tréninku do vašeho mobilního zařízení. Aplikace podporuje operační systémy Andorid a iOS. Trenažér navíc disponuje držákem na mobilní zařízení a USB portem, díky kterému jej můžete v průběhu cvičení nabíjet.

Crossový trenažér LifeSpan E2i se vám přizpůsobí. Jedná se o skvělý cardio trenažér, který je designován pro náročné sportovce. Jedinečný trenažér z produktové linky společnosti LifeSpan je designován a konstruován pro trh USA, můžete si být jistí, že splňuje ty nejvyšší nároky, které klade západní trh.

KLÍČOVÉ CHARAKTERISTICKÉ VLASTNOSTI E2i:
Prestižní značka LifeSpan
ZÁRUKA 10 LET na rám
Robustní konstrukce připravená i pro váhově náročnější sportovce do 150 kg
20 úrovní odporu a 20 úrovní náklonu
Masivní pojezdová kolečka u lyžin
Záznam průběhu vašich tréninku na USB, lze nabíjet mobilní zařízení
Propojitelný přes Bluetooth s mobilním zařízením (Andorid a iOS)
Přehledný display (19 cm úhlopříčka) zobrazuje v jeden okamžik : Program, čas, tepovou frekvenci, rychlost, náklon, vzdálenost, kalorie a další
Barevný LCD display
19 volitelných programů + možnost 2 vlastních programů a Quick Start

Technická dataVideoAlternativní produktyKde vyzkoušet

Veškeré výsledky v mobilní aplikaci : Patříte mezi ty sportovce, kteří mají rádi svůj průběh tréninků pod kontrolou? Baví vás si analyzovat data ze cvičení, nebo se jenom hecujete mezi přáteli? Cardio trenažéry LifeSpan lze synchronizovat s vaším mobilním zařízením. Ať už používáte produkty Apple, nebo vaše zařízení patří do rodiny Android, není nic snazšího, než i stáhnout aplikaci Active Trac.Jednoduše pak synchronizujete data se svým běžeckým pásem. Díky aplikaci můžete porovnávat data z tréninků a zaměřit se tak na dosažení lepších výsledků. Pro synchronizaci je nutné pořídit LifeSpan Bluetooth adapter.


Vyváženost pohybu je základ : V průběhu tréninků se často stává, že sportovci "nadržují" svým silnějším částem těla. Děje se tak nevědomky, jednoduše tak ulevují těm svalům, které nejsou tak dobře vyvinuty. COREBALANCE TECHNOLOGY je patentovaná technologie LifeSpan, která umožňuje tyto rozdíly snímat a vyhodnocovat. Tento cardio trenažér vám na display zobrazí informaci o tom, jak zabíráte a zda se cvičení odehrává v rovnováze. Tímto způsobem lze předcházet nepříjemným chornickým zraněním a zároveň rovnoměrně posilovat celé tělo.


Nastavte si trénink podle potřeby : Crossový trenažér LifeSpan disponuje možností nastavit si 20 úrovní odporu. Od většiny konkurence se však liší možností nastavit si i 20 úrovní náklonu. Pokud hledáte cardio trenažér, který je vhodný pro trénink problémových partií (stehna, hýždě...), nyní jste na správném místě. LifeSpan disponuje computerem, který nabídne až 21 programů pro trénink, zde využívá i náklonů pro intenzivní silové varianty tréninků.


Ergonomie pohybu : Crossové trenažéry LifeSpan jsou designovány tak, aby byly maximálně efektivní a přínosné pro své uživatele. Celý pohyb je koncipován tak aby se odehrával v maximálním souladu s ergonomií těla. Délka kroku 50 cm, Q-úhel během pohybu pedálu, tichá a hladká dvojitá pojezdová kola tomu napomáhají.Displej:

Čas
Tepová frekvence
Otáčky za minutu
Rychlost
Výkon ve wattech
Cílové kalorie
Spálené kalorie
Core Balance
Úroveň náklonu
Úroveň odporu
Zvolený program


Programy:

2 programy na cílenou srdeční frekvenci
5 programů pro snížení hmotnosti
7 programů pro tvarování postavy a posilování
5 programů na kondiční cvičení
2 programy nastavitelné dle vlastní specifikace

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a SR

Délka: 204 cm
Šířka: 61 cm
Výška: 176 cm
Váha: 100 kg
Nosnost: 150 kg
Brzdný systém: Magnetický odpor
Váha setrvačníku: 11,3 kg
Přepravní kolečka: Ano
Generátor - nepotřebuje el.proud: Ano
Stupně zátěže: 20
Programy: Ano
Programy HRT: Ano
Programy - vlastní nastavení: Ano
Podsvícení displeje: Ano
Měření pulsu v madlech: Ano
Ukazatel výkonu ve wattech: Ano
Držák na lahev: Ano
Kompatibilní s měřiči pulsu POLAR: Ano
Délka kroku: 50 cm
Rozteč mezi pedály: 10 cm
Počet výškových poloh: 20

 

Základní informace

Crossové trenažery nebo také elliptické trenažéry dodáváme od známých výrobců : LIFESPAN, REEBOK, HORIZONFITNESS, VISIONFITNESS, DKN-TECHNOLOGY a IMPULSE FITNESS. Zejména trenažery LIFESPAN by měly svým pohybem uspokojit i nejnáročnější zákazníky. Obdržíte tak od nás vybavení srovnatelné s tím, které se nejvíce prodává v celé západní Evropě. Se správným výběrem zařízení a Vašimi specifickými požadavky Vám telefonicky i osobně pomohou školení prodavači naší firmy, poradí Vám se zahájením tréninku a zodpoví všechny Vaše dotazy. To, co někteří prodejci prezentují jako nadstandardní službu, je u nás zcela samozřejmé: dovoz a montáž vyškoleným odborníkem. Případný servis provádíme u Vás doma na Vaše telefonické zavolání, stačí jen zvednout telefon a zavolat servisního technika.

Crossové trenažery si můžete vyzkoušet v naší kamenné prodejně v Praze na adrese:

Domafit fitness, s.r.o., Jeremenkova 51, 147 00 Praha 4, otevřeno denně 10-18h, v sobotu 9-12h

Další informace

PROČ PRÁVĚ CROSSOVÝ TRENAŽÉR?

• Crossové trenažéry patří historicky mezi nejnovější typy fitness trenažérů. Jedná se o novou generaci vybavení pro domácí fitness. Naši zahraniční dodavatelé vyrábí rovněž modely pro vybavení veřejných posiloven, klubů a dalších typů posiloven.
• Crossový trenažér Vám umožňuje trénink, kde se velmi účinně a komplexně posilují všechny svalové partie. Crossový trenažér je skvělým přístrojem pro hubnutí, spalování tuků, udržování vysoké fyzické kondice.
• Cvičením na crossovém trenažéru posilujete činnost srdečního svalu, vitální kapacitu plic a podporujete krevní oběh.
• Jednoznačnou výhodou cvičení na crossových trenažérech je nepřetěžování kloubů. Právě tuto větu by měl velmi zvážit každý zákazník, který vybírá mezi běžeckým trenažérem nebo crossovým trenažérem. Běžecké trenažéry, i když jsou kvalitně odpruženy, nemohou eliminovat dopady Vašich nohou na nášlapnou desku dokonale. Proto zákazníci, kteří mají s klouby problémy, by raději měli volit crossový trenažer. Díky plynulému eliptickému pohybu zejména u modelů, které mají setrvačník umístěn v přední části crossového trenažeru, nedochází k nežádaným nárazům, jako například při běhu.
• Crossový trenažér je také vhodný i pro vyšší váhové kategorie, dbejte však na kvalitní konstrukci a neváhejte před zakoupením výrobek vyzkoušet!
• Cvičením na crossovém trenažéru se pohybují dolní i horní končetiny, v pohybu jsou boky a hýždě, ramena, paže, prsní a zádové svaly. Proto se dá crossový trenažér označit jako komplexní kondiční přístroj, neboť na tomto stroji zabírají všechny základní svalové skupiny.
• Crossové trenažery celkově zlepšují Vaši dobrou kondici, výkonnost i fyzickou vytrvalost, nezatěžují klouby.

Ještě váháte s výběrem správného trenažeru? Pro eliminaci zatížení kloubů navštivte také rubriku veslovací trenažéry. Možná že zde naleznete výrobek – veslovací trenažér, který bude vyhovovat Vašim požadavkům!

LifeSpan

LifeSpanSpolečnost LifeSpan byla založena v roce 2001 s cílem vytvořit optimální fitness produkty pro sportovce nad 55 let, kteří potřebují trochu pozměněný přístup k cvičení, než je tomu u střední a mladší generace sportovců. Značka LifeSpan je celosvětově uznávána pro své designově a především funkčně odladěné posilovací trenažéry vhodné pro domácí použití, použití v rehabilitačních centrech a v komerčních posilovnách. Společnost dlouhodobě spolupracuje se skupinou Fitness Forever, která je designovou špičkou v navrhování fitness kardio trenažerů pro seniory. Díky partnerství s Fitness Forever je firma kompetentní v rozvoji tohoto odvětví fitness. Na svých produktech spolupracuje s rehabilitačními centry, kde získává podměty přímo od uživatelů a lékařů.
 

Informace

Zákaznická podpora:

Po-Pá: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-Ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

Reklamace a servis:

Email: servis@domafit.cz

Po-Pá: 8-16:30 hodin

Miroslav Bolen

Mobil: +420 724 500 965

E-mail: miroslav.bolen@domafit.cz


 

V ČR zastupujeme

Vybavili jsme

Denní aktuality

Aktuální kurz EURO: 25,845
Aktuální kurz USD: 23,286

Jak vybírat...

Naše weby

Moderní fysiotrénink

Moderní fysiotrénink

Tuto cennou knihu u nás získáte jejím přímým nákupem za výhodnou cenu 290 kč nebo při nákupu každého posilovacího stroje v hodnotě 15.000 Kč a více!

Napsali o nás

Česká firma je oficiální distributor stolů pro stolní tenis na mistrovství

idnes.cz

TOP ÚNOR 2019!

TOP ÚNOR 2019!

POWER RACK BARBARIAN
AKCE 15.832 Kč!

• Doprava zdarma!
• Montáž zdarma!
• Nosnost 400 kg
• Hrazda a dipy v ceně
• Nastavitelné zábrany

.::SIX PAK TRAINER::.

.::SIX PAK TRAINER::.

MULTIFUNKČNÍ TRENAŽÉR VHODNÝ KE GOLFOVÉMU KONDIČNÍMU TRÉNINKU!

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Pro více informací klikněte ZDE.
***********************
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

Rychlá splátka!!

Rychlá splátka!!

EUROLEASING

Rychlé a výhodné splácení úvěru s Euroleasingem. Zboží můžete splatit již do 3 měsíců!

Zde naleznete KALKULAČKU PRO VÝPOČET EUROLEASINGU


TOPlist
Ověřeno zákazníky
Způsob dopravy
Způsob platby
Sleva, odkazy
Certifikace APEK
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright © DOMAFIT FITNESS s.r.o. 2001 - 2017 - Mapa webu - PR články