www.posilovaci-stroje.com www.cornilleau.cz www.puky.cz www.keysfitness.de www.fitbau.cz
HOME -> Cviky na hubnutí stehen
 

Cviky na hubnutí stehen

Stehna, další velice problémová partie a to především u žen. Kromě níže uvedených cviků se nevyhýbejte aerobním aktivitám, jako například jízdě na kole, běhu apod.


Je jen na Vás, jakou zvolíte intenzitu a opakování cviků. Pokud jste tedy odhodláni zhubnout a zároveň zpevnit Vaše stehna, zkuste se pustit do následujících cviků.Podložky na cvičení
Široké dřepy
Cvik lze provádět alternativně s činkami pro zvýšení zátěže. Začněte rozkročeným a širokým postojem, kde kolena budou směřovat do stran. Při provádění cviku musíte zachovat vzpřímená záda. Jak poznat správné provedení dřepu? Při dřepu jsou holeně v pravém úhlu se stehny. Důležité je také při pohybu do dřepu zatáhnout břicho, kolena držet do stran a s nádechem se dostat do takové pozice, kterou svaly zvládnou. Do polohy téměř vzpřímené se narovnáváte již s výdechem.


široké dřepy


Úklony do stran
Cvik je vhodné opakovat desetkrát na každou stranu ve 3 sériích. A o co se jedná? Základ je naprosto identický jako u výše popsaného širokého dřepu. Postavíte se tedy opět do rozkročeného, širokého postoje, přičemž kolena jsou pootočená do stran a lehce pokrčená. Břicho by mělo být opět zatažené. Nyní se uklánějte pomalu na pravou a levou stranu a přitom mírně pokrčujte kolena. Jednoduchý a efektivní cvik na stehna.


úklony do stran
Roznožování
S rovnými zády se postavte do vzpřímené polohy a pravidelně dýchejte. Pokud neudržíte stabilitu, opřete se jednou rukou o stěnu. Jednu nohu roznožujte do strany plynulým pohybem tak, abyste dosáhli přibližně poloviny pravého úhlu. V této poloze vyčkejte 3 sekundy. Poté nohu plynule vraťte k druhé noze, ovšem nepokládejte ji. Toto opakujte dvacetkrát s každou nohou a po třech sériích.


roznožování
Kmity nohou
Jedno z nejrozšířenějších cviků na stehenní svalstvo. Základní poloha cviku je vleže, přesněji na boku. Z toho důvodu doporučujeme použití cvičební podložky. Hlavu si volně položíte na podložku. Horní noha je pokrčená, zatímco spodní zcela natažená. Celé tělo by mělo být zpevněné, záda rovná a hýždě zastrčené. Z této správné polohy provádíte cvik zvednutím spodní nohy do výšky přibližně 40 centimetrů. V této pozici při pravidelném dýchání s nohou kmitejte ve výškovém rozmezí 10 centimetrů. Kmitání by mělo probíhat 30 x na každé noze a opět ve třech sériích.


Kmity nohou
 

Informace

Zákaznická podpora:

Po-Pá: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-Ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

Reklamace a servis:

Email: servis@domafit.cz

Po-Pá: 8-16:30 hodin

Miroslav Bolen

Mobil: +420 724 500 965

E-mail: miroslav.bolen@domafit.cz


 

V ČR zastupujeme

Vybavili jsme

Denní aktuality

Aktuální kurz EURO: 25,880
Aktuální kurz USD: 23,461

Jak vybírat...

Naše weby

Moderní fysiotrénink

Moderní fysiotrénink

Tuto cennou knihu u nás získáte jejím přímým nákupem za výhodnou cenu 290 kč nebo při nákupu každého posilovacího stroje v hodnotě 15.000 Kč a více!

Napsali o nás

Česká firma je oficiální distributor stolů pro stolní tenis na mistrovství

idnes.cz

TOP ÚNOR 2019!

TOP ÚNOR 2019!

POWER RACK BARBARIAN
AKCE 15.832 Kč!

• Doprava zdarma!
• Montáž zdarma!
• Nosnost 400 kg
• Hrazda a dipy v ceně
• Nastavitelné zábrany

.::SIX PAK TRAINER::.

.::SIX PAK TRAINER::.

MULTIFUNKČNÍ TRENAŽÉR VHODNÝ KE GOLFOVÉMU KONDIČNÍMU TRÉNINKU!

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Pro více informací klikněte ZDE.
***********************
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

Rychlá splátka!!

Rychlá splátka!!

EUROLEASING

Rychlé a výhodné splácení úvěru s Euroleasingem. Zboží můžete splatit již do 3 měsíců!

Zde naleznete KALKULAČKU PRO VÝPOČET EUROLEASINGU


TOPlist
Ověřeno zákazníky
Způsob dopravy
Způsob platby
Sleva, odkazy
Certifikace APEK
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright © DOMAFIT FITNESS s.r.o. 2001 - 2017 - Mapa webu - PR články