www.posilovaci-stroje.com www.cornilleau.cz www.puky.cz www.keysfitness.de www.fitbau.cz
Interaktivní světelná podlaha PAVIGYM SQUARE 3.0
Interaktivní světelná podlaha PAVIGYM SQUARE 3.0
výrobce: PAVIGYM
kód zboží: F30.200
dodací lhůta: Na dotaz
Pro informace o ceně volejte

724 500 960
Charakteristika výrobkuKatalogy zbožíGarance
Držte si klobouky, po několika letech přichází do fitness byznysu opět opravdová revoluce! PAVIGYM 3.0, neboli PAVIGYM three point zero přináší více než malé zemětřesení do stojatých vod dnešního pohledu na efektivní cvičení. Je to tak, funkční zóna se bude měnit a Vy můžete být u toho.

Jedná se o ideální kombinaci hlavních proudů ve fitness. Pavigym se rozhodl zkombinovat a vzít to nejlepší z tradičního funkčního tréninku, tedy z cvičení s vlastní váhou těla a přidal atraktivní formu tréninku. Cvičení nemusí být úporná nuda, kterou si musí Vaši klienti oddřít aby mohli jít domu. Cvičení může být dynamické, atraktivní, nabízet osobní i skupinové soutěže. Sportovci se mohou navzájem hecovat, kdo zvládne víc, kdo bude lepší, nebo kdo udělá největší pokrok.

O co vlastně jde? Jedná se o interaktivní fitness podlahu, která je napojena na moderní aplikaci v tabletu, nebo nástěnném PC. V aplikaci si snadno zvolíte programy, které chcete odcvičit. Ty jsou přehledně rozděleny do několika skupin. Naleznete zde programy na cvičení síly, dynamiky, koordinace i vytrvalosti. Jsou pro Vás připraveny programy, které tyto vlastnosti kombinují a v neposlední řadě, není vůbec těžké vytvořit pro klienty programy ušité na míru jejich potřebám. Navíc je možné zaznamenávat průběžné výsledky. Klient vidí postupné zlepšení, může své výkony porovnávat s ostatními a tím získávat motivaci k intenzivnějším tréninku a častějším návštěvám.

Podlaha má rozložení 3 x 3 čtverce. Každý čtverec má v sobě zabudované barevné diody a tlakový senzor. Diody nabízí několik barev, tak aby ladily do prostoru fitness studia a zároveň mohly nabídnout dle barev různé vlastnosti. Jedna barva naznačuje, kde mají být ruce, druhá říká, co se bude dít s nohama.

Jak celý trénink probíhá? Na začátku se klient připraví do výchozí polohy, ta je naznačena diodami dle vybraného programu. Poté už se řídí deskou PAVIGYM 3.0, která mění rozsvícení barevných dlaždic a podle toho i vaši polohu končetin.

Tréninky jsou vyloženě intervalové, jedna série obvykle nemá více, než dvě až tři minuty. Během tréninku sportovec procvičí takřka celé tělo. Naleznete zde tréninky, které stimulují břišní svaly, včetně stabilizačního systému. Jiné tréninky jsou zaměřeni na tvarování hýždí a stehen. PAVIGYM Three to point jednoduše zosobňuje nový přístup k cvičení. Pokud hledáte způsob, jak posunout Váše fitness studio, nebo funkční zónu, dál. Způsob, jakým oslovit nové klienty, prostě něco, co Vás odliší od konkurence. Tak jste se právě teď dostali k tomu správnému konceptu.

Technická dataVideoKde vyzkoušet
PAVIGYM 3.0 znamená revoluční přístup k funkčnímu tréninku
Interaktivní světelná podlaha se zabudovanými tlakovými čidly
Jeden kompletní modul obsahuje 3 x 3 čtverce
Jednotlivé moduly lze spojovat dle potřeb fitness studia
Součástí objednávky je i aplikace a computer (23")
Zajistíme Vám kompletní instalaci včetně zaškolení
Různé barevné varianty dle nabídky PAVIGYM Endurance
Lze pořídit se zabudováním do podlahy (PAVIGYM), nebo položit na již existující podlahu

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a SR

Délka: 270 cm
Šířka: 270 cm
Výška: 0,7 cm
Váha: 30 kg
Nosnost: 150 kg
Barva: PAVIGYM Endurence

 

Základní informace

Nyní můžete proměnit podlahy ve Vašem fitness studiu, nebo funkční zóně na něco nového. něco originálního a nevšedního. PAVIGYM 3.0 přichází s novou technologií a s novým chápáním podlahy jako podstatného prvku ve Vaší funkční zóně. Budoucnost podlahy do fitness je v interakci s klientem. V tom, že je sportovec během tréninku vedený podlahou ke správnému provádění cviků.

Koncept stojí na kombinaci popularity funkčního tréninku a moderních technologií. PAVIGYM THREE TO POINT nabízí podlahu se senzory, které zajišťují interakci s klientem. Podlahové čtverce jsou vybaveny LED osvětlením, které vede dle zvoleného cvičebního programu sportovce ke správnému odcvičení tréninkové dávky.

Aplikace umožňuje zvolit nespočet tréninkových variant, které cílí na rozvoj dynamiky, síly, výbušnosti, koordinace, nebo na trénink kardiovaskulárního systému. Aplikace obsahuje varianty tréninků, které výše zmíněné prvky kombinují a navíc dává možnost vytvořit si vlastní programy na míru Vaší klientele. Cvičební plán můžete snadno sladit s vlastním play-listem a barevně sladit i diody s interiérem fitness studia. Systém PAVIGYM 3.0 tak přináší nový impulz pro funkční zónu a nabízí nevšední způsob, jak zpestřit cvičení Vašim klientům
 

Informace

Zákaznická podpora:

Po-Pá: 8-17 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-Ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

Reklamace a servis:

Email: servis@domafit.cz

Po-Pá: 8-17 hodin

Miroslav Bolen

Mobil: +420 724 500 965

E-mail: miroslav.bolen@domafit.cz


 

V ČR zastupujeme

Vybavili jsme

Denní aktuality

Aktuální kurz EURO: 25,735
Aktuální kurz USD: 23,236

Jak vybírat...

Naše weby

Moderní fysiotrénink

Moderní fysiotrénink

Tuto cennou knihu u nás získáte jejím přímým nákupem za výhodnou cenu 290 kč nebo při nákupu každého posilovacího stroje v hodnotě 15.000 Kč a více!

Napsali o nás

Česká firma je oficiální distributor stolů pro stolní tenis na mistrovství

idnes.cz

TOP ÚNOR 2019!

TOP ÚNOR 2019!

POWER RACK BARBARIAN
AKCE 15.832 Kč!

• Doprava zdarma!
• Montáž zdarma!
• Nosnost 400 kg
• Hrazda a dipy v ceně
• Nastavitelné zábrany

.::SIX PAK TRAINER::.

.::SIX PAK TRAINER::.

MULTIFUNKČNÍ TRENAŽÉR VHODNÝ KE GOLFOVÉMU KONDIČNÍMU TRÉNINKU!

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Pro více informací klikněte ZDE.
***********************
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

Rychlá splátka!!

Rychlá splátka!!

EUROLEASING

Rychlé a výhodné splácení úvěru s Euroleasingem. Zboží můžete splatit již do 3 měsíců!

Zde naleznete KALKULAČKU PRO VÝPOČET EUROLEASINGU


TOPlist
Ověřeno zákazníky
Způsob dopravy
Způsob platby
Sleva, odkazy
Certifikace APEK
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright © DOMAFIT FITNESS s.r.o. 2001 - 2017 - Mapa webu - PR články