www.posilovaci-stroje.com www.cornilleau.cz www.puky.cz www.keysfitness.de www.fitbau.cz
Multifunkční TRAINER CYBEX BRAVO
Multifunkční TRAINER CYBEX BRAVO
výrobce: CYBEX
kód zboží: 8810
dodací lhůta: Na dotaz
Pro informace o ceně volejte

724 500 960
Charakteristika výrobkuKatalogy zbožíGarance
Zboží již není dostupné.

CYBEX BRAVO je multifunkční posilovací stroj určený pro důkladné procvičení celého těla. Tento kompaktní a prostorově efektivní stroj byl navržen tak, aby pokryl potřeby každého profesionálního fitness centra. S desítkami cviků a jejich dalšími variacemi v kombinaci s uživatelsky velmi příjemně navrženými rukojeťmi tak BRAVO může posunout podobu Vašeho tréningu. Velkou předností tohoto stroje je libovolně nastavitelná opora. Tu je možné polohovat tak, aby kvalitně zafixovala Vaše tělo pro různé varianty cvičení. Když přičtete výškově nastavitelná ramena kladek, získáte systém, který je plně nastavitelný vzhledem ke konkrétním fyzickým parametrům každého sportovce a zároveň i vůči dané tréninkové situaci. BRAVO umožňuje každému jedinci provést širokou škálu cviků a docílit tak komplexního procvičení celého těla. To je hlavní důvod proč, jej doporučují zahraniční trenéři a je tolik rozšířený v USA.

Díky multifunkčnímu stroji CYBEX BRAVO si již uživatelé nemusí vybírat mezi stroji na budování síly (volné váhy) a stroji na dynamiku (kladkové stroje). Na stroji CYBEX BRAVO je možno trénovat jak na sílu, tak na dynamiku. Díky naprosté volnosti pohybu je možné přesně kopírovat přirozený pohyb těla. Sportovci si na stroji mohou připravit trénink na míru, podle toho jaké svalové skupiny potřebují protrénovat ( golf, tenis …atd). Uživatel si může neomezeně nastavit šířku i výšku kladek. Důležitým prvkem při tréninku s Cybex BRAVO jsou dva na sobě nezávislé váhové sloupce. Díky samostatnosti zátěžových sloupců je trénink opět efektivnější a více přirozenější pro tělo každého uživatele.

Výškově i horizontálně nastavitelná opora umožňuje maximální stabilizaci, popřípadě lze přichytit ke konstrukci a tím pádem je možné cvičení bez opory. Oporu lze využit při tréninku jak k úplné stabilizaci pozice při tréninku, tak jen k částečné stabilizaci – to umožňuje pestrý trénink zaměřený na různé svalové partie a na vyrovnávání dysbalancí .

Systém kabelů umožňuje nastavení výšky i šířky mezi kabely. To znamená, že směr odporu může být zcela pod kontrolou. Tato možnost nastavování dává v podstatě nekonečné množství možností při sestavování tréninku.

BRAVO je kompletní řešení pro váš trénink. Nabízí více tréninkových možností než jakýkoliv jiný stroj v této třídě. Lze trénovat horní část těla, dolní část těla – izolovaně, nebo dohromady. Jediné co Vás může limitovat, je Vaše fantazie!

Technická dataVideoAlternativní produktyKde vyzkoušet
Záruka na rám 10 let!
Kompaktní a prostorově efektivní stroj.
Seznam cviků na krytu zátěžového sloupu.
Závaží uloženo v ochraném rámu.
Uživatelsky příjemný design rukojetí.
2 x 77 kg závaží v ceně

Barvené varianty pro posilovací stroj BRAVO naleznete : ZDE
Videa s doporučenými cviky a informacemi o BRAVO TRAINERU nelznete : V záložce videa

Délka: 114 cm
Šířka: 137 cm
Výška: 221 cm
Váha: 407 kg
Váha závaží: 77 kg

 

Základní informace

Komerční multifunkční posilovací stroj. Stanice, které lze modifikovat moduly tak, aby na jednom stroji vzájemně mohlo cvičit více lidí. Taková, která každému jedinci dokáže nabídnout komplexní procvičení celého těla. CYBEX přichází s dvěma druhy řešení. Buďto je tu CYBEX JUNGLE GYM, který nabízí více stanovišť a umožňuje tak více lidem cvičit na jednom stroji současně. Jedná se o řešení pro komerční fitness a je vhodný pro kruhový trénink. Druhé řešení nese označení CYBEX BRAVO a nabízí pouze jedno stanoviště. To je ovšem na tolik modifikovatelné, že na něm člověk bez problémů procvičí celé své tělo a zároveň na tolik prostorově úsporné, že jich lze do posilovny instalovat několik.

Další informace

CYBEX Jungle Gym - základ pro menší fitness kluby
Představujeme Vám komplexní modulární systém Jungle Gym od Cybex. Existuje velké množství variant jak Jungle Gym sestavit podle vlastních představ a prostorových možností. Jungle Gym výrazně šetří Váš prostor ve fitness centru. Čtyři samostatné stanice lze spojit klasickými protisměrnými kladkami s dalšími cvičebními stanicemi tak, že je možné, aby v rámci malého prostoru cvičilo více uživatelů najednou. Při vysokém standardu cvičení, obslužnosti, i flexibilitě cviků na jednotlivých stanovištích. Toho lze dosáhnout při použití kvalitních materiálů a moderního funkčního designu. Dohromady lze získat cvičební stanici pro 8 a více sportovců.

Tréninkový systém Cybex BRAVO
Cybex díky nové technologii BRAVO mění zaběhnutá pravidla funkčního tréninku. Když se podíváme na evoluci posilování, zjistíme, že ze cvičení na lavicích s kotouči a činkami se vyvinul silový trénink. Jednotlivé stroje tak zajišťovaly stabilitu a možnost práce s vysokou zátěží. Posléze nastoupil funkční trénink, jehož hlavním znakem je využívání kabelů a provazových konstrukcí. To umožnilo velký rozsah pohybů, ale zároveň omezilo zátěžové kapacity. Multifunkční stroj BRAVO dokáže propojit výhody funkčního a silového tréninku. Sportovci se již nemusí rozhodovat mezi stroji na budování síly a stroji na rozvoj dynamiky. CYBEX BRAVO je multifunkční posilovací stroj určený pro důkladné procvičení celého těla. Tato série obsahuje uživatelsky příjemné stroje, které získávají na oblibě pro svoji vysokou funkčnost a zároveň jednoduché ovládání.
 

Informace

Zákaznická podpora:

Po-Pá: 8-17 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-Ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

Reklamace a servis:

Email: servis@domafit.cz

Po-Pá: 8-17 hodin

Miroslav Bolen

Mobil: +420 724 500 965

E-mail: miroslav.bolen@domafit.cz


 

V ČR zastupujeme

Vybavili jsme

Denní aktuality

Aktuální kurz EURO: 25,830
Aktuální kurz USD: 23,091

Jak vybírat...

Naše weby

Moderní fysiotrénink

Moderní fysiotrénink

Tuto cennou knihu u nás získáte jejím přímým nákupem za výhodnou cenu 290 kč nebo při nákupu každého posilovacího stroje v hodnotě 15.000 Kč a více!

Napsali o nás

Česká firma je oficiální distributor stolů pro stolní tenis na mistrovství

idnes.cz

TOP ÚNOR 2019!

TOP ÚNOR 2019!

POWER RACK BARBARIAN
AKCE 15.832 Kč!

• Doprava zdarma!
• Montáž zdarma!
• Nosnost 400 kg
• Hrazda a dipy v ceně
• Nastavitelné zábrany

.::SIX PAK TRAINER::.

.::SIX PAK TRAINER::.

MULTIFUNKČNÍ TRENAŽÉR VHODNÝ KE GOLFOVÉMU KONDIČNÍMU TRÉNINKU!

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Pro více informací klikněte ZDE.
***********************
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

Rychlá splátka!!

Rychlá splátka!!

EUROLEASING

Rychlé a výhodné splácení úvěru s Euroleasingem. Zboží můžete splatit již do 3 měsíců!

Zde naleznete KALKULAČKU PRO VÝPOČET EUROLEASINGU


TOPlist
Ověřeno zákazníky
Způsob dopravy
Způsob platby
Sleva, odkazy
Certifikace APEK
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright © DOMAFIT FITNESS s.r.o. 2001 - 2017 - Mapa webu - PR články