www.posilovaci-stroje.com www.cornilleau.cz www.cyklo-hracky.cz www.keysfitness.de www.profi-fitness.cz
Multifunkční TRAINER CYBEX BRAVO Pro
Multifunkční TRAINER CYBEX BRAVO Pro
výrobce: CYBEX
kód zboží: 18085
dodací lhůta: Na dotaz
Pro informace o ceně volejte

724 500 960
Charakteristika výrobkuGarance
Cybex BRAVO Pro - Profesionální posilovací stroj určený pro komerční posilovny, klubová a univerzitní fitness centra a především pro sportovce, kteří vyžadují špičkovou přípravu. Tento multifunkční posilovací stroj na cihličky je vybaven dvěma na sobě nezávislými zátěžovými sloupci o hmotnosti 180 kg (2x). Díky výškově a pozičně nastavitelným ramenům kladek a polohovatelné opoře procvičíte velice efektivně různé svalové skupiny. Posilovací stroje Bravo jsou oblíbeny u profesionálních sportovců především pro svou extrémní variabilitu, která umožňuje nastavit stroj individuálním potřebám jedince a zároveň cvičit nepřeberné množství cviků


CYBEX BRAVO je multifunkční posilovací stroj určený pro důkladné procvičení celého těla. Tento kompaktní a prostorově efektivní stroj byl navržen tak, aby pokryl potřeby každého profesionálního fitness centra. S desítkami cviků a jejich dalšími variacemi v kombinaci s uživatelsky velmi příjemně navrženými rukojeťmi tak BRAVO může posunout podobu Vašeho tréningu na úplně jinou úroveň. Velkou předností tohoto stroje je libovolně nastavitelná opora. Tu je možné polohovat tak, aby kvalitně zafixovala Vaše tělo pro různé varianty cvičení. Když přičtete výškově nastavitelná ramena kladek, získáte systém, který je plně nastavitelný vzhledem ke konkrétním fyzickým parametrům každého sportovce a zároveň i vůči dané tréninkové situaci. BRAVO umožňuje každému jedinci provést širokou škálu cviků a docílit tak komplexního procvičení celého těla.

Díky sérii multifunkčních strojů CYBEX BRAVO si již uživatelé nemusí vybírat mezi stroji na budování síly (volné váhy) a stroji na trénink dynamiky (kladkové stroje). Na strojích CYBEX BRAVO je možno trénovat jak sílu, tak dynamiku. Díky naprosté volnosti pohybu při svém tréninku přesně kopírujete přirozený pohyb těla. Sportovci si na stroji mohou připravit trénink na míru, podle toho jaké svalové skupiny potřebují protrénovat ( golf, tenis …atd). Uživatel si může neomezeně nastavit šířku i výšku kladek. Díky samostatnosti zátěžových sloupců je trénink opět efektivnější a více přirozenější pro tělo každého uživatele.

Výškově i horizontálně nastavitelná opora umožňuje maximální stabilizaci, popřípadě lze oporu přichytit ke konstrukci a tím pádem je možné cvičit bez opory. Oporu lze využit při tréninku jak k úplné stabilizaci pozice při tréninku, tak jen k částečné stabilizaci – Právě částečná stabilizace přináší do tréninku prvky funkčního tréninku a umožňuje tak procvičovat celé svalové skupiny spolu s návaznostmi na ostatní, což přináší přirozený růst svalové hmoty.

Systém kabelů umožňuje nastavení výšky i šířky mezi kabely. To znamená, že směr odporu může být zcela pod kontrolou. Tato možnost nastavování dává v podstatě nekonečné množství možností při sestavování tréninku.

BRAVO Pro je kompletní řešení pro váš trénink. Nabízí více tréninkových možností než jakýkoliv jiný stroj v této třídě. Lze trénovat horní část těla, dolní část těla – izolovaně, nebo dohromady. Jediné co Vás může limitovat, je Vaše odhodlání.

Technická dataVideoKde vyzkoušet
• Záruka na rám 10 let
• Kompaktní a prostorově efektivní stroj
• Seznam cviků na krytu zátěžového sloupu
• Závaží uloženo v ochranném rámu
• 2 Na sobě nezávislé zátěžové sloupce
• Vertikálně a horizontáíně nastavitelná ramena kladek
• Výškově nastavitelná opora pro cvičení
• Uživatelsky příjemný design rukojetí.

Barvené varianty pro posilovací stroj BRAVO naleznete : ZDE
Videa s doporučenými cviky a informacemi o BRAVO TRAINERU nelznete : V záložce videa

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a SR

Délka: 114 cm
Šířka: 211 cm
Výška: 224 cm
Váha: 595 kg
Váha závaží: 2 x 180 kg

 

Základní informace

Komerční multifunkční posilovací stroj. Stanice, které lze modifikovat moduly tak, aby na jednom stroji vzájemně mohlo cvičit více lidí. Taková, která každému jedinci dokáže nabídnout komplexní procvičení celého těla. CYBEX přichází s dvěma druhy řešení. Buďto je tu CYBEX JUNGLE GYM, který nabízí více stanovišť a umožňuje tak více lidem cvičit na jednom stroji současně. Jedná se o řešení pro komerční fitness a je vhodný pro kruhový trénink. Druhé řešení nese označení CYBEX BRAVO a nabízí pouze jedno stanoviště. To je ovšem na tolik modifikovatelné, že na něm člověk bez problémů procvičí celé své tělo a zároveň na tolik prostorově úsporné, že jich lze do posilovny instalovat několik.

Další informace

CYBEX Jungle Gym - základ pro menší fitness kluby
Představujeme Vám komplexní modulární systém Jungle Gym od Cybex. Existuje velké množství variant jak Jungle Gym sestavit podle vlastních představ a prostorových možností. Jungle Gym výrazně šetří Váš prostor ve fitness centru. Čtyři samostatné stanice lze spojit klasickými protisměrnými kladkami s dalšími cvičebními stanicemi tak, že je možné, aby v rámci malého prostoru cvičilo více uživatelů najednou. Při vysokém standardu cvičení, obslužnosti, i flexibilitě cviků na jednotlivých stanovištích. Toho lze dosáhnout při použití kvalitních materiálů a moderního funkčního designu. Dohromady lze získat cvičební stanici pro 8 a více sportovců.

Tréninkový systém Cybex BRAVO
Cybex díky nové technologii BRAVO mění zaběhnutá pravidla funkčního tréninku. Když se podíváme na evoluci posilování, zjistíme, že ze cvičení na lavicích s kotouči a činkami se vyvinul silový trénink. Jednotlivé stroje tak zajišťovaly stabilitu a možnost práce s vysokou zátěží. Posléze nastoupil funkční trénink, jehož hlavním znakem je využívání kabelů a provazových konstrukcí. To umožnilo velký rozsah pohybů, ale zároveň omezilo zátěžové kapacity. Multifunkční stroj BRAVO dokáže propojit výhody funkčního a silového tréninku. Sportovci se již nemusí rozhodovat mezi stroji na budování síly a stroji na rozvoj dynamiky. CYBEX BRAVO je multifunkční posilovací stroj určený pro důkladné procvičení celého těla. Tato série obsahuje uživatelsky příjemné stroje, které získávají na oblibě pro svoji vysokou funkčnost a zároveň jednoduché ovládání.

CYBEX

CYBEXSpolečnost CYBEX byla založena v roce 1960. Sídlila v Ronkonkomě, ve státě New York a vyráběla isokinetické rehabilitační zařízení. Později se společnost CYBEX spojila se společností Lumex (distributor zdravotního materiálu) a pokračovala ve výrobě isokinetických rehabilitačních zařízení. V roce 1983 koupil CYBEX společnost Lumex Eagle Performance Systems (výrobce posilovacích strojů, se sídlem v Owatonna, Minnesota) a tím se firma CYBEX etablovala do skupiny výrobců posilovacích strojů pro sportovní kluby. Díky svým produktům, mezi které patří: ARC Total Body Trainer – revoluční crossový trenažér, řada posilovacích strojů EAGLE – Premier Line a v neposlední řadě velmi úspěšný běžecký pás typ LEGACY T751, se firma CYBEX řadí mezi nejúspěšnější výrobce v oblasti fitness produktů. CYBEX se nadále snaží přinášet inovativní produkty a nová řešení. Investuje do vývoje v oblasti biomechaniky, kde těží ze svých zkušeností z oblasti výroby rehabilitačních posilovacích strojů. Firma CYBEX nabízí ve svém sortimentu více jak 175 samostatných posilovacích stanovišť a má své distributory v 87 zemích po celém světě.
více >
 

Informace

Zákaznická podpora:

Po-Pá: 8-17 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-Ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

Reklamace a servis:

Email: servis@domafit.cz

Po-Pá: 8-17 hodin

Miroslav Bolen

Mobil: +420 724 500 965

E-mail: miroslav.bolen@domafit.cz

Vladimír Kodet

Mobil: +420 724 350 142

E-mail: vladimir.kodet@domafit.cz


 

V ČR zastupujeme

Vybavili jsme

Denní aktuality

Aktuální kurz EURO: 25,420
Aktuální kurz USD: 20,707

Jak vybírat...

Naše weby

Moderní fysiotrénink

Moderní fysiotrénink

Tuto cennou knihu u nás získáte jejím přímým nákupem za výhodnou cenu 290 kč nebo při nákupu každého posilovacího stroje v hodnotě 15.000 Kč a více!

Napsali o nás

Česká firma je oficiální distributor stolů pro stolní tenis na mistrovství

idnes.cz

TOP BŘEZEN 2018!

TOP BŘEZEN 2018!

POWER RACK BARBARIAN
AKCE 15.832 Kč!

• Doprava zdarma!
• Montáž zdarma!
• Nosnost 400 kg
• Hrazda a dipy v ceně
• Nastavitelné zábrany

Showroom Praha 250m²

Showroom Praha 250m²

Před zakoupením neváhejte navštívit naši firemní prodejnu a přijďte si zboží vyzkoušet! Srdečně Vás zveme! Váš DOMAFIT TEAM!

.::SIX PAK TRAINER::.

.::SIX PAK TRAINER::.

MULTIFUNKČNÍ TRENAŽÉR VHODNÝ KE GOLFOVÉMU KONDIČNÍMU TRÉNINKU!

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Pro více informací klikněte ZDE.
***********************
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

Rychlá splátka!!

Rychlá splátka!!

EUROLEASING

Rychlé a výhodné splácení úvěru s Euroleasingem. Zboží můžete splatit již do 3 měsíců!

Zde naleznete KALKULAČKU PRO VÝPOČET EUROLEASINGU


TOPlist
Ověřeno zákazníky
Způsob dopravy
Způsob platby
Sleva, odkazy
Certifikace APEK
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright © DOMAFIT FITNESS s.r.o. 2001 - 2017 - Mapa webu - PR články