www.posilovaci-stroje.com www.cornilleau.cz www.puky.cz www.keysfitness.de www.fitbau.cz
Multifunkční TRAINER CYBEX FT-325
Multifunkční TRAINER CYBEX FT-325
výrobce: CYBEX
kód zboží: 18000
dodací lhůta: Na dotaz
Vaše cena
127 136 Kč
ks
Bez DPH:  105 071 Kč / 4 082 .81 €
S DPH: 127 136 Kč / 4 940 .20 €
Charakteristika výrobkuKatalogy zbožíGaranceCviky
Zboží již není dostupné.

CYBEX FT-325 je multifunkční posilovací stroj určený pro důkladné procvičení celého těla. Tento kompaktní stroj byl navržen tak, aby pokryl potřeby každého profesionálního fitness a zároveň byl šetrný svojí prostorovou náročností. S téměř neomezenou kapacitou cviků a uživatelsky velmi příjemně navrženými rukojeťmi tak BRAVO změní podobu Vašeho tréningového plánu!

  Díky multifunkčnímu stroji CYBEX FT-325 si již uživatelé nemusí vybírat mezi stroji na budování síly (volné váhy) a stroji na dynamiku (kladkové stroje). Na tomto stroji je možné tréning kombinovat a cvičit jak silově, tak dynamicky. Hlavní přednost zde vycházi z podstaty konstrukce, díky naprosté volnosti pohybu je možné trénovat cviky v naprostém souznění s normálními lidskými pohyby. Sportovci si na stroji mohou připravit trénink na míru dle svých potřeb a svého zaměření ( golf, tenis …atd ).Uživatel si může neomezeně nastavit šířku i výšku kladek, proto nezáleží na fyzických parametrech jakéhokoliv uživatele, který stoj bude užívat

 FT-325 je kompletní řešení pro váš trénink. Nabízí více tréninkových možností než jakýkoliv jiný stroj v této třídě. Lze trénovat horní část těla, dolní část těla – izolovaně, nebo dohromady. Jediné co Vás může limitovat, je Vaše fantazie!

Technická dataVideoKde vyzkoušet
Záruka na rám 10 let!
Kompaktní a prostorově efektivní stroj.
Seznam cviků na krytu zátěžového sloupu.
Závaží uloženo v ochraném rámu.
Uživatelsky příjemný design rukojetí.
2 x 77 kg závaží v ceně

Volitelné příslušenství :
2x boční úchopy
Úchyt na kotník
Lano na triceps
Pull bar
a mnoho další přídavných zařízení . . .

Délka: 170 cm
Šířka: 86 cm
Výška: 212 cm
Váha: 315 kg
Váha závaží: 77 kg

 

Doporučené příslušenství:

Základní informace

Komerční multifunkční posilovací stroj. Stanice, které lze modifikovat moduly tak, aby na jednom stroji vzájemně mohlo cvičit více lidí. Taková, která každému jedinci dokáže nabídnout komplexní procvičení celého těla. CYBEX přichází s dvěma druhy řešení. Buďto je tu CYBEX JUNGLE GYM, který nabízí více stanovišť a umožňuje tak více lidem cvičit na jednom stroji současně. Jedná se o řešení pro komerční fitness a je vhodný pro kruhový trénink. Druhé řešení nese označení CYBEX BRAVO a nabízí pouze jedno stanoviště. To je ovšem na tolik modifikovatelné, že na něm člověk bez problémů procvičí celé své tělo a zároveň na tolik prostorově úsporné, že jich lze do posilovny instalovat několik.

Další informace

CYBEX Jungle Gym - základ pro menší fitness kluby
Představujeme Vám komplexní modulární systém Jungle Gym od Cybex. Existuje velké množství variant jak Jungle Gym sestavit podle vlastních představ a prostorových možností. Jungle Gym výrazně šetří Váš prostor ve fitness centru. Čtyři samostatné stanice lze spojit klasickými protisměrnými kladkami s dalšími cvičebními stanicemi tak, že je možné, aby v rámci malého prostoru cvičilo více uživatelů najednou. Při vysokém standardu cvičení, obslužnosti, i flexibilitě cviků na jednotlivých stanovištích. Toho lze dosáhnout při použití kvalitních materiálů a moderního funkčního designu. Dohromady lze získat cvičební stanici pro 8 a více sportovců.

Tréninkový systém Cybex BRAVO
Cybex díky nové technologii BRAVO mění zaběhnutá pravidla funkčního tréninku. Když se podíváme na evoluci posilování, zjistíme, že ze cvičení na lavicích s kotouči a činkami se vyvinul silový trénink. Jednotlivé stroje tak zajišťovaly stabilitu a možnost práce s vysokou zátěží. Posléze nastoupil funkční trénink, jehož hlavním znakem je využívání kabelů a provazových konstrukcí. To umožnilo velký rozsah pohybů, ale zároveň omezilo zátěžové kapacity. Multifunkční stroj BRAVO dokáže propojit výhody funkčního a silového tréninku. Sportovci se již nemusí rozhodovat mezi stroji na budování síly a stroji na rozvoj dynamiky. CYBEX BRAVO je multifunkční posilovací stroj určený pro důkladné procvičení celého těla. Tato série obsahuje uživatelsky příjemné stroje, které získávají na oblibě pro svoji vysokou funkčnost a zároveň jednoduché ovládání.
 

Informace

Zákaznická podpora:

Po-Pá: 8-17 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-Ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

Reklamace a servis:

Email: servis@domafit.cz

Po-Pá: 8-17 hodin

Miroslav Bolen

Mobil: +420 724 500 965

E-mail: miroslav.bolen@domafit.cz


 

V ČR zastupujeme

Vybavili jsme

Denní aktuality

Aktuální kurz EURO: 25,735
Aktuální kurz USD: 23,236

Jak vybírat...

Naše weby

Moderní fysiotrénink

Moderní fysiotrénink

Tuto cennou knihu u nás získáte jejím přímým nákupem za výhodnou cenu 290 kč nebo při nákupu každého posilovacího stroje v hodnotě 15.000 Kč a více!

Napsali o nás

Česká firma je oficiální distributor stolů pro stolní tenis na mistrovství

idnes.cz

TOP ÚNOR 2019!

TOP ÚNOR 2019!

POWER RACK BARBARIAN
AKCE 15.832 Kč!

• Doprava zdarma!
• Montáž zdarma!
• Nosnost 400 kg
• Hrazda a dipy v ceně
• Nastavitelné zábrany

.::SIX PAK TRAINER::.

.::SIX PAK TRAINER::.

MULTIFUNKČNÍ TRENAŽÉR VHODNÝ KE GOLFOVÉMU KONDIČNÍMU TRÉNINKU!

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Pro více informací klikněte ZDE.
***********************
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

Rychlá splátka!!

Rychlá splátka!!

EUROLEASING

Rychlé a výhodné splácení úvěru s Euroleasingem. Zboží můžete splatit již do 3 měsíců!

Zde naleznete KALKULAČKU PRO VÝPOČET EUROLEASINGU


TOPlist
Ověřeno zákazníky
Způsob dopravy
Způsob platby
Sleva, odkazy
Certifikace APEK
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright © DOMAFIT FITNESS s.r.o. 2001 - 2017 - Mapa webu - PR články