www.posilovaci-stroje.com www.cornilleau.cz www.puky.cz www.keysfitness.de www.fitbau.cz
Nekonečný žebřík Jacobs Ladder Ultimate
Nekonečný žebřík Jacobs Ladder Ultimate
výrobce: JACOBS LADDER
kód zboží: JL-Ultimate
dodací lhůta: Na dotaz
Pro informace o ceně volejte

724 500 960
Charakteristika výrobkuGarance
Jacobs Ladder Ultimate je patentovaný cardio trenažér z produktové linky stejnojmenné společnosti Jacobs Ladder. Tento fitness stroj je vhodný pro moderní cardio zóny. Snadno a efektivně na něm mohou cvičit jak amatérští sportovci, tak i profesionální sportovci, či členové integrovaných složek záchranného systému. Tyto cardio trenažéry jsou ideální pro policisty, hasiče, záchranáře, nebo armádu.

V principu se dá říci, že Jacobs Ladder Ultimate je simulátor chůze po žebříku, což je i důvodem, proč se mu lidově říká "nekonečný žebřík"(případně nekonečné schody). V designu tohoto cardio trenažéru tkví jedna z jeho hlavních výhod, celý trénink probíhá při náklonu 40°, díky čemuž sportovec během tréninku zatěžuje záda zcela minimálně a šetří tak své pohybové ústrojí. Toto nedokáže nabídnout žádný jiný kardio stroj, ani jiný fitness produkt na trhu. Na rozdíl od tradičních kardio trenažerů, navíc Jacobs Ladder nutí sportovce zapojit do tréninku kompletně celé tělo. To vede k tomu, že uživatel spaluje kalorie efektivněji, rychleji a svou postavu tak formuje rovnoměrně.

Systém pohonu stroje umožňuje trénink bez připojení do elektrické sítě. Elektřina dodávaná prostřednictvím trafa je využita pouze pro napájení displaye. Podstatný je také fakt, že u tohoto trenažéru jste to Vy, kdo určuje a reguluje rychlost tréninku. Čím šlapete rychleji, tím rychleji stroj pracuje. Display na stroji je umístěn mezi příčkami, celou dobu na něj tak vidíte. Veškeré podstatné informace Vám tak neuniknou a zobrazí se v reálném čase. Mezi zobrazenými hodnotami můžete průběžně kontrolovat vaši rychlost, vzdálenost (výšku, do které jste se došplhali), dobu cvičení, tepovou frekvenci a samozřejmě počet spálených kalorií.

Tento stroj je používán ve fitness centrech, fitness klubech, tělocvičnách, klubových posilovnách a stejně tak se uplatní i v různých rehabilitačních centrech. Jak jsme již zmínili ideálně zapadne i do konceptu tělocvičen a posiloven určených pro IZS ( ideálně pro armádu, policisty a hasiče).

Technická dataVideoKde vyzkoušet
Nekonečný žebřík Jacobs Ladder = ideální cardio trenažér
Robustní konstrukce a prvotřídní zpracování made in USA
Kompaktní rozměry, vysoká odolnost a minimální nároky na údržbu
Náklon při úhlu 40° snižuje zátěž na záda
Při cvičení pouze minimální námaha na záda, boky, kolena ani ostatní klouby
Přesné měření tepové frekvence pro určení ideální aerobní pohybové aktivity
Display nabízí veškeré důležité informace na přehledném displeji
Možnost transportu pomocí integrovaných koleček
Kovové příčky jsou potaženy polyetylenem
Připojení do el. sítě pouze kro potřeby displaye

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR

Délka: 193 cm
Šířka: 70 cm
Výška: 166 cm
Váha: 118 kg
Napájení - el. přípojka trafo 230V/50Hz: Ano
Programy: Ano
Programy HRT: Ano
Měření pulsu v madlech: Ano
Náklon: 40 °
Délka kroku: 30 cm
Barva: Černá
Materiál rámu: Ocel a polyuretanový rám

 

Základní informace

Jacobs Ladder byl vyvinut Stevnem Nicholsem, bývalým americkým fitness šampionem. Steve musel svojí kariéru ukončit kvůli chronickým bolestem zad a kolen, které vyplynuly z povahy jeho sportu. Vzhledem k jeho problémům začal Steve hledat alternativní varianty tréninku své fyzičky, i když už pouze jako amatérský sportovec. Takto se začal rýsovat koncept kardio strojů Jacobs Ladder.

Dnes jsou cardio trenažéry od této společnosti patentovány a chráněny ochrannými známkami ve většině zemí a kontinentů po celém světě. Nekonečné schody a nekonečné žebříky, jak se strojům přesdívá, jsou ve velkém vyráběny a distribuovány na většinu trhů v Evropě i Americe, naleznete je však například i v Austrálii. Z pohledu kardiotrenažéru jsou neskutečně efektivní a díky tomu postupně z mnoha fitness center vytlačují tradiční trenažéry, jakými jsou běžecké pásy, crossové trenažéry, nebo například klasické rotopedy.

Hlavní výhodou trenažerů je fakt, že v průběhu tréninku zapojujete opravdu celé tělo, díky čemuž dochází k rychlejšímu a efektivnějšímu spalování kalorií ve srovnáním s výsledky u tradičních trenažerů. Další výhodou je dobré rozložení váhy během tréninku, čehož Jacobs Ladder docílil tím, že se během tréninku pohybujete v úhlu 40°. Pro provozovatele fitness je podstatné i to, že jsou stroje odolné, unesou téměř jakoukoliv váhu a velice snadno se udržují.

Jacobs Ladder

Jacobs LadderSpolečnost Jacobs Ladder je specializovaný výrobce cardio trenažerů. Jedná se o společnost sídlící v USA, která vytváří originální a inovativní posilovací stroje pro fitness průmysl. Firma se specializuje na vývoj kardiotrenažérů, které jsou v Česku známe jako "nekonečné schody". Jedná se o stroje, které dokáží zapojit do tréninku celé tělo a díky tomu tak rovnoměrně zpevňovat a formovat postavu. Během tréninků tak sportovci dosahují nadstandardních výsledků oproti tradičním trenažerům a právě proto jsou tyto stroje tolik oblíbeny u složek integrovaného záchranného systému. Na cardiotrenažérech od společnosti Jacobs Ladder trénují příslušníci armády, policie, hasičů a záchranářů napříč USA a Evropy
 

Informace

Zákaznická podpora:

Po-Pá: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-Ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

Reklamace a servis:

Email: servis@domafit.cz

Po-Pá: 8-16:30 hodin

Miroslav Bolen

Mobil: +420 724 500 965

E-mail: miroslav.bolen@domafit.cz


 

V ČR zastupujeme

Vybavili jsme

Denní aktuality

Aktuální kurz EURO: 25,915
Aktuální kurz USD: 23,499

Jak vybírat...

Naše weby

Moderní fysiotrénink

Moderní fysiotrénink

Tuto cennou knihu u nás získáte jejím přímým nákupem za výhodnou cenu 290 kč nebo při nákupu každého posilovacího stroje v hodnotě 15.000 Kč a více!

Napsali o nás

Česká firma je oficiální distributor stolů pro stolní tenis na mistrovství

idnes.cz

TOP ÚNOR 2019!

TOP ÚNOR 2019!

POWER RACK BARBARIAN
AKCE 15.832 Kč!

• Doprava zdarma!
• Montáž zdarma!
• Nosnost 400 kg
• Hrazda a dipy v ceně
• Nastavitelné zábrany

.::SIX PAK TRAINER::.

.::SIX PAK TRAINER::.

MULTIFUNKČNÍ TRENAŽÉR VHODNÝ KE GOLFOVÉMU KONDIČNÍMU TRÉNINKU!

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Pro více informací klikněte ZDE.
***********************
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

Rychlá splátka!!

Rychlá splátka!!

EUROLEASING

Rychlé a výhodné splácení úvěru s Euroleasingem. Zboží můžete splatit již do 3 měsíců!

Zde naleznete KALKULAČKU PRO VÝPOČET EUROLEASINGU


TOPlist
Ověřeno zákazníky
Způsob dopravy
Způsob platby
Sleva, odkazy
Certifikace APEK
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright © DOMAFIT FITNESS s.r.o. 2001 - 2017 - Mapa webu - PR články