www.posilovaci-stroje.com www.cornilleau.cz www.puky.cz www.keysfitness.de www.fitbau.cz
HOME -> info

Bench lavice článek


bench lavice


Uvažujete o nákupu bench pressu, ale nevíte jak se rozhodnout? Je mnoho aspektů, které musíte před nákupem zvážit.


Jste začátečník a pořádně ani nevíte co bench press je? Definujme si nejprve, jak benchpress vypadá. Velmi jednoduše, bench press se skládá z lavice a stojanů na osu, které bývají k lavici zabudované. Bench press patří k základním silovým cvikům a měl by patřit do každého tréninkového plánu. Některé lavice mají možnost náklonu směrem nahoru i dolů a můžete k na ně nasazovat doplňující zařízení jako je bicepsový pult nebo předkop/zákop.Podívejte se na svůj tréninkový plán a zamyslete se nad tím, jakým konkrétním způsobem lavici budete využívat a co od něj vyžadujete.


Budete používat jen olympijskou osu nebo zamýšlíte používat i jednoruční činky? Přemýšlíte o tom, že byste lavici využívali i pro trénink nohou? Co takhle bicepsový pult? V nabídce je plno další doplňků, které můžete přichytit k lavici a mít tak plnohodnotný trénink. Záleží pouze na Vás, co od výrobku vyžadujete. Je důležité ještě před nákupem tyto požadavky promyslet, protože poté už může být pozdě.Jaká je nosnost lavice?


Tento aspekt je jeden z nejdůležitějších při vybírání lavice. Firmy nabízející nekvalitní zboží, často nosnost záměrně zvyšují, aby navnadili potencionální zákazníky. Sami dobře víte, kolik zvedáte a kolik byste zvedat chtěli. Nedoporučujeme vybírat lavice, které jsou nosností „na hraně“.


Pokud vážíte 80 kg a zvedáte 50 kg, potřebujete lavici s nosností 130 kg. Určitě se ale budete chtít zlepšovat, takže rozumné řešení by bylo vzít lavici, která má nosnost alespoň 200 kg. Konstrukce bude kvalitnější a vy se v průběhu cvičení budete cítit pohodlněji. Pokud Vám prodejce nebude schopný sdělit nosnost lavice, jděte hledat někam jinam nebo se připravte, že Vám osa může způsobit poranění.Je stabilní, těžký a má příjemný design?


Určitě nechcete lehký a špatně propracovaný bench press, který se pod Vámi bude viklat pokaždé, kdy si na něj lehnete. Navíc ten pocit nejistoty je velmi nepříjemný z hlediska toho, že se nemůžete soustředit na zvedání váhy, nýbrž na to, jestli se pod Vámi lavice nezlomí. Vaše hlava musí být 100% koncentrovaná na Váš výkon a nemůže přemýšlet o viklajícím se bench pressu pod Vámi.Kde se nachází držák osy?


I když se může zdát, že tento fakt není tak důležitý, tak právě naopak! Někdy bývají držáky osy na tak špatných místech, že nechápete, jak to někdo mohl vůbec vymyslet. Určitě nechcete zvedat činku z místa za Vámi. Pokud cvičíte s těžší váhou, tak může nastat riziko, že Vám činka může spadnout na hlavu při nesprávném vložení osy do držáků.


Ještě před nákupem Vámi favorizované lavice si zkuste představit, že na této lavice bench cvičíte klasický bench press. Představte si, že na této lavici cvičíte rozpažování s jednoručními činkami. Máte dobrý pocit? Musíte si být jistí, že Vám lavice nebude bránit v tom, abyste měli pohodlný průběh tréninku.S jakou cenou mohu počítat?


Vyberte si dvě nebo tři lavice a začněte srovnávat. Určitě nechcete kupovat levnou lavici, která za nic nestojí, ale zároveň nechcete lavici zbytečně přeplatit.


Bench lavice Barbarian
Bench lavice MegaTec
< zpět
 

Informace

Zákaznická podpora:

Po-Pá: 8-17 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-Ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

Reklamace a servis:

Email: servis@domafit.cz

Po-Pá: 8-17 hodin

Miroslav Bolen

Mobil: +420 724 500 965

E-mail: miroslav.bolen@domafit.cz


 

V ČR zastupujeme

Vybavili jsme

Denní aktuality

Aktuální kurz EURO: 25,555
Aktuální kurz USD: 22,438

Jak vybírat...

Naše weby

Moderní fysiotrénink

Moderní fysiotrénink

Tuto cennou knihu u nás získáte jejím přímým nákupem za výhodnou cenu 290 kč nebo při nákupu každého posilovacího stroje v hodnotě 15.000 Kč a více!

Napsali o nás

Česká firma je oficiální distributor stolů pro stolní tenis na mistrovství

idnes.cz

TOP ÚNOR 2019!

TOP ÚNOR 2019!

POWER RACK BARBARIAN
AKCE 15.832 Kč!

• Doprava zdarma!
• Montáž zdarma!
• Nosnost 400 kg
• Hrazda a dipy v ceně
• Nastavitelné zábrany

.::SIX PAK TRAINER::.

.::SIX PAK TRAINER::.

MULTIFUNKČNÍ TRENAŽÉR VHODNÝ KE GOLFOVÉMU KONDIČNÍMU TRÉNINKU!

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Pro více informací klikněte ZDE.
***********************
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

Rychlá splátka!!

Rychlá splátka!!

EUROLEASING

Rychlé a výhodné splácení úvěru s Euroleasingem. Zboží můžete splatit již do 3 měsíců!

Zde naleznete KALKULAČKU PRO VÝPOČET EUROLEASINGU


TOPlist
Ověřeno zákazníky
Způsob dopravy
Způsob platby
Sleva, odkazy
Certifikace APEK
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright © DOMAFIT FITNESS s.r.o. 2001 - 2017 - Mapa webu - PR články