www.posilovaci-stroje.com www.cornilleau.cz www.puky.cz www.keysfitness.de www.fitbau.cz
HOME -> Homepage -> Systém pro funkční trénink
 

Systém pro funkční trénink

Uvažujete o tom, že začnete posilovat na bázi funkčního tréninku? V tom případě čtěte pozorně
Systém pro funkční trénink Uvažujete o tom, že začnete posilovat na bázi funkčního tréninku? V tom případě si pozorně přečtěte tento článek, protože jsme si pro Vás připravili informace, které stojí za to si přečíst

O tom, proč je funkční trénink jednou z nejlepších variant pro systematické posilování těla, už bylo napsáno opravdu mnoho článků. My se nyní zaměříme na to, jaký systém pro funkční trénink zvolit. Celosvětové oblibě se těší především dva systémy, těmi jsou TRX a MiloKit
(detail produktu naleznete ZDE ). Zajímavou novinkou pro naše zákazníky pak může být fakt, že systému MiloKit začíná dávat přednost čím dál více profesionálních trenérů a provozoven. Ve Velké Británii pak toto naše neskromné tvrzení podporuje fakt, že MiloKit již získal dominanci a je nyní nejrozšířenějším nástrojem pro funkční trénink na Britských ostrovech.

Nyní je tedy třeba zodpovědět hlavní otázku. V čem se tento výjimečný produkt z dílny Jordan fitness liší od své konkurence a proč zvolit právě MiloKit? Odpověď Vám můžeme nabídnout díky dlouhodobé spolupráci s Akademií Dana Müllera. Dan je ředitelem a zkušeným trenérem Centra funkčního pohybu a zároveň lektorem Smart Fitness Academy, kterou jsme systémem MiloKit vybavili. Akademie je zaměřena na školení instruktorů, kteří aplikují své nově nabyté znalosti u svých klientů, jedná se tedy o školení profesionálních trenérů.

Hlavní důvody, proč akademie upřednostnila MiloKit oproti konkurenční alternativě je fakt, že MiloKit nabízí díky své unikátní konstrukci větší stabilitu v průběhu cvičení. Ta je zajištěna tím, že se MiloKit skládá ze dvou na sobě nezávislých pásů, které je možné jak vertikálně, tak i horizontálně upravit na míru cviku a konkrétních potřeb člověka, který s MiloKitem pracuje. Pásy jsou v tomto případě stabilní, neposunují se a člověk během cvičení nemusí hlídat jejich správné nastavení, důležité pro rovnoměrné zatížení svalstva v průběhu tréninku. Vedlejším důsledkem je pak i možnost zapracovat do cviků práci s osami a dalším příslušenstvím, které lze díky dvoubodovému systému do MiloKitu zavěsit. Další výhodou je volitelná šířka úchopu, kterou si cvičící určuje sám podle konkrétního cviku.

Ať už je Vaší motivací posílení svalstva, zlepšení kondice, hubnutí, rozvoj rovnováhy, nebo zlepšení pohybového rozsahu a držení těla, MiloKit je vhodnou alternativou a stojí za povšimnutí

Váš tým Domafit!

< zpět
 

Informace

Zákaznická podpora:

Po-Pá: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-Ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

Reklamace a servis:

Email: servis@domafit.cz

Po-Pá: 8-16:30 hodin

Miroslav Bolen

Mobil: +420 724 500 965

E-mail: miroslav.bolen@domafit.cz


 

V ČR zastupujeme

Vybavili jsme

Denní aktuality

Aktuální kurz EURO: 25,880
Aktuální kurz USD: 23,461

Jak vybírat...

Naše weby

Moderní fysiotrénink

Moderní fysiotrénink

Tuto cennou knihu u nás získáte jejím přímým nákupem za výhodnou cenu 290 kč nebo při nákupu každého posilovacího stroje v hodnotě 15.000 Kč a více!

Napsali o nás

Česká firma je oficiální distributor stolů pro stolní tenis na mistrovství

idnes.cz

TOP ÚNOR 2019!

TOP ÚNOR 2019!

POWER RACK BARBARIAN
AKCE 15.832 Kč!

• Doprava zdarma!
• Montáž zdarma!
• Nosnost 400 kg
• Hrazda a dipy v ceně
• Nastavitelné zábrany

.::SIX PAK TRAINER::.

.::SIX PAK TRAINER::.

MULTIFUNKČNÍ TRENAŽÉR VHODNÝ KE GOLFOVÉMU KONDIČNÍMU TRÉNINKU!

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Pro více informací klikněte ZDE.
***********************
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

Rychlá splátka!!

Rychlá splátka!!

EUROLEASING

Rychlé a výhodné splácení úvěru s Euroleasingem. Zboží můžete splatit již do 3 měsíců!

Zde naleznete KALKULAČKU PRO VÝPOČET EUROLEASINGU


TOPlist
Ověřeno zákazníky
Způsob dopravy
Způsob platby
Sleva, odkazy
Certifikace APEK
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright © DOMAFIT FITNESS s.r.o. 2001 - 2017 - Mapa webu - PR články